Mężczyzna zmarł w nietypowych okolicznościach. Ta tragedia wstrząsnęła całym krajem, szczególnie z powodu makabrycznych okoliczności — do śmierci doszło w kinie w trakcie wyświetlania horroru. Nikt tego nie zauważył aż do zakończenia filmu. Czy do zajścia przyczynił się szok wywołany wydarzeniami na ekranie? Zeznania świadka mrożą krew w żyłach. 

Horror Annabelle wraca do domu wszedł na srebrne ekrany dopiero niedawno, a już wywołał spore kontrowersje. Powód? Turysta z Wielkiej Brytanii zmarł w trakcie seansu osławionego horroru. Mężczyzna przebywał akurat w Tajlandii, kiedy postanowił zrelaksować się przy filmie. Niestety, ta wizyta w kinie miała okazać się zarazem ostatnią w jego życiu. Co najbardziej przerażające, pozostali widzowie do samego końca nie zdawali sobie sprawy, że doszło do tragedii: „Niektóre osoby siedziały przy tym mężczyźnie, kiedy już nie żył”. Nie uwierzycie, co zrobiły, gdy odkryto prawdę — zachowywały się naprawdę skandalicznie!

Jak doszło do tragedii?

77-letni mężczyzna z Wielkiej Brytanii spędzał w Tajlandii wakacje. Turysta odwiedzał akurat centrum handlowe w miejscowości Pattaya, kiedy naszła go ochota na wizytę w kinie. Jego wybór padł na horror z kultowej serii Obecność — Annabelle wraca do domu. Wybrał się na film w pojedynkę. 

Niestety, w trakcie seansu mężczyzna niespodziewanie zmarł. Co najbardziej makabryczne, nikt z osób siedzących na widowni nie zorientował się, że właśnie doszło do tragedii. Dopiero kiedy zostały włączone światła, jedna z kobiet dostrzegła, że coś jest nie w porządku. Czym prędzej podzieliła się swoimi spostrzeżeniami z pracownikami kina, którzy wezwali karetkę. Niestety, na ratunek było już za późno. 

Czy mężczyzna zmarł ze strachu?

Wezwani na miejsce lekarze potwierdzili zgon 77-latka. W trakcie doszło do skandalu — kiedy widzowie usłyszeli, że na sali znajdują się zwłoki, próbowali zrobić Brytyjczykowi zdjęcie. Na szczęście zostali powstrzymani, a zmarły mężczyzna został wyniesiony tylnym wejściem.

— Byłem w szoku po tym, co się stało. Niektóre osoby siedziały przy tym mężczyźnie, kiedy już nie żył. Nawet nie wiadomo jak długo — fakt.pl cytuje jednego ze świadków zajścia. 

Na razie nie wiadomo, jaka była prawdziwa przyczyny śmierci 77-letniego Brytyjczyka. Jak podaje antyradio.pl, nie wykluczono, że mężczyzna zmarł z powodu stresu wywołanego przerażającymi scenami na filmie. 

Składamy kondolencje rodzinie i przyjaciołom zmarłego.

mężczyzna
fot. unsplash.com Networkofnews UK

Nie żyje 77-letni mężczyzna, który przyjechał na wakacje do Tajlandii. 

mężczyzna
fot. screen z youtube.com Warner Bros Polska

Horror Annabelle wraca do domu będzie miał premierę w Polsce 12 lipca 2019 roku. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgorzata Rozenek ćwiczy w domu! Jej idealna figura to zasługa prostych ćwiczeń
  2. Puszące się włosy. 7 niezawodnych sposobów na gładkie i mocne włosy
  3. Jaką dietę stosuje Henryka Krzywonos? ”Wszystko robię, żeby utrzymać wagę”
  4. Doda ujawniła sekrety swojej diety. Dzięki niej tak świetnie wygląda
  5. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

źródła: tvp.info, antyradio.pl, fakt.pl

Poprzedni artykułWomen4Leadership już niedługo! Wyjątkowa konferencja o sile kobiecego przywództwa, rozwoju i świadomych wyborach!
Następny artykułKot wskoczył na ołtarz i zaczął poranną toaletę. Reakcja księdza rozbraja
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.