Mężczyźni opisali, jak powinna wyglądać idealna, kobieca twarz wg. nich. Niemalże każdy z nich zwrócił uwagę na tę samą rzecz. Teraz już nie ma wątpliwości, co najbardziej im się podoba. Wiele kobiet może być zaskoczonych. 

Wydawałoby się, że kobiety wiedzą, czego pragnął mężczyźni. Okazuje się, że nie do końca. Z dyskusji na forum portalu reddit.com wynika, że wiele kobiet popełnia ten sam błąd, oddalając się tym samym od idealnego, kobiecego oblicza. Zdania płci przeciwnej były niemalże identyczne. Wiemy już, jak powinna wyglądać idealna twarz według mężczyzn. 

Mężczyźni opisali idealną, kobiecą twarz

Na serwisie reddit.com powstała intensywna dyskusja, w którą zaangażowali się mężczyźni. Na łamach portalu dyskutowano o idealnej kobiecej twarzy, wiemy, jak powinna wyglądać. Mimo tego, że gusta są różne to wymieniane cechy, pokrywały się w 99%. 

Szczególną uwagę zwracano na naturalność. Nie od dziś wiadomo, że naturalnie piękna kobieta, jest dużo atrakcyjniejsza niż ta z toną makijażu. Chociaż odpowiednio dobrany make-up, delikatnie podkreślający walory wciąż spotyka się z aprobatą. Jak we wszystkim podstawą jest umiar. 

 1. Byłeś szczepiony w dzieciństwie? Jest szansa, że to cię uratuje przed koronawirusem
 2. Zapadła kluczowa i nieodwracalna decyzja. Najważniejsza wiadomość dla wszystkich Polaków, którzy spłacają raty
 3. Czy koronawirusa ma się do końca życia? Są najnowsze wyniki badań na pacjentach z Azji

Jak wygląda idealna kobieca twarz? 

Idealna kobieca twarz paradoksalnie, nie zawsze wygląda idealnie. Mężczyźni trochę inaczej rozumieją kwestie perfekcji. Nie chodzi wcale o nieskazitelną cerę i brak zmarszczek, ale o coś więcej. 

Co powinna zrobić kobieta, aby mieć idealną twarz według mężczyzn: 

 1. Podkład na twarzy jest mile widziany, ale nie powinien przypominać maski, która zdecydowanie różni się od koloru reszty ciała. 
 2. Nie wszystkie niedoskonałości trzeba zakrywać, czasem gruba warstwa korektora tylko uwypukla to, co chcemy ukryć przed wzrokiem innych.
 3. Usta czy brwi najlepiej jeżeli zachowują swój naturalny kształt i rozmiar. Nie warto domalowywać sobie kolejnej wargi nad ustami, albo zarysowywać na nowo kształt brwi czarną kredką. 
 4. Owłosienie na twarzy, jeżeli jest, powinno być usunięte. Meszek w niektórych miejscach to nic dziwnego, ważne, żeby nad nim zapanować. 
 5. Kolorowe kosmetyki nic nie zdziałają, jeżeli twarz jest zaniedbana. Najlepiej zacząć od pielęgnacji. Zatem najpierw zadbaj o nawilżoną skórę i usuń zbędne zaskórniki. 

Jak widać, mężczyźni zgadzają się w jednej kwestii – co za dużo to nie zdrowo. Idealna kobieca twarz, powinna być przede wszystkim naturalna, a makijaż powinien być tylko dodatkiem. Kobiety, zgadzacie się z opinią panów? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyźni
fot. unsplash.com/
Shot by Cerqueira

Mężczyźni opisali, jak powinna wyglądać idealna kobieca twarz. 

mężczyźni
fot. unsplash.com/Mike Von

Wszyscy jednoznacznie stwierdzili, że naturalność to największy atut.  

mężczyźni
fot. unsplash.com/Raamin ka

Mężczyźni nie przepadają za toną podkładu i dorysowanymi ustami. 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Kościół na Mazowszu zamknięty. Sześciu duchownych zakażonych koronawirusem
 2. Nikt ich nie widział przez 30 lat. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia, niespodziewany skutek kwarantanny
 3. Królowe Życia. Jedna z bohaterek wytatuowała sobie całą twarz. Jak wam się podoba?
 4. Położna zaniemówiła, gdy zobaczyła noworodka. Wszystko przez znamię, które na czole ma chłopiec
 5. Nie żyje wybitna Polka. Świat muzyki w głębokiej żałobie
 6. Co z wizytami na cmentarzu w czasie przedświątecznym? Policja wyjaśnia zasady, o których trzeba wiedzieć

Źródło: papilot.pl

Poprzedni artykułSyn Zenka Martyniuka nie przestrzega obowiązku kwarantanny. Niedawno wrócił z zagranicy, matka próbuje go bronić
Następny artykułJak będzie wyglądać życie po epidemii koronawirusa? Specjaliści mają porażające prognozy, najgorzej od 30 lat
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.