Mężczyźni wbrew pozorom nie zawsze zwracają uwagę w pierwszej kolejności na wygląd.. Z analizy badań psychologicznych wynika, że istnieje kilka cech, na które faceci szczególnie patrzą u swoich potencjalnych wybranek. Jeśli je posiadasz, możesz mieć pewność, że nie odpędzisz się od adoratorów. Przeczytaj nasze zestawienie, aby dowiedzieć się więcej. 

Mówi się, że ideały nie istnieją, co nie znaczy, że nie można do nich dążyć. Choć uważamy, że żadna kobieta nie powinna zmieniać się dla mężczyzny, wiele z tych cech, na które oni zwracają uwagę są pozytywnym zaskoczeniem. Sprawdź, czy je posiadasz!

Na co zwracają uwagę mężczyźni? 

Mężczyźni zwracają uwagę na wyjątkowe cechy charakteru. Według wyników badań przygotowanych przez portal Your Tango jest to m.in.:

Pozytywne nastawienie– jeśli emanujesz szczęściem, a szklanka jest dla Ciebie zawsze do połowy pełna nawet w najbardziej pochmurny dzień, wiedz, że mężczyźni w szczególności zwracają uwagę właśnie na to.  

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wdzięczność– cieszą Cię nawet najmniejsze rzeczy i doceniasz niemalże każdy moment w życiu? Musisz wiedzieć, że dzięki temu wygrałaś na loterii, bo nie każda kobieta może to o sobie powiedzieć.  

Wiara w siebie– niepewne siebie kobiety, często są dominowane przez facetów, dlatego prawdziwi mężczyźni szukają wybranki, która wie czego chce i wie, jak do tego dojść. 

  1. Świetne wieści, Adam Małysz pokonał koronawirusa. Życzymy mnóstwo zdrowia i sił
  2. Wstrząsające sceny przed Biedronką, nie żyje jedna osoba. Do tragedii doszło na północy Polski
  3. Syn Zenka Martyniuka stanął przed sądem. Może odsiedzieć 5 miesięcy, ale kara będzie znacznie surowsza

Posiadasz te cechy? 

Samodzielność– mężczyźni lubią, gdy kobieta ma własne zdanie i jest samodzielna, a nie szuka idealnego dopełnienia do swojego życia i będąc w związku, jest tak samo niezależna, jak singielka. 

Dbanie o siebie– faceci lubią, gdy płeć piękna dba o siebie i o swoje zdrowie. Szanują także, gdy ćwiczy, zdrowo się odżywia, a także lubi ładnie wyglądać. I nie ukrywajmy, my kobiety także to w sobie lubimy. 

Spontaniczność– niewielu mężczyzn lubi kobiety, które pod każdym względem podchodzą poważnie do życia. Czasem wolą być z kimś, kto umie znaleźć złoty środek między szaleństwem a odpowiedzialnością. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyźni
Fot. unsplash.com/Alexis Brown

Mężczyźni kochają kobiety przebojowe, a zarazem inteligentne. 

mężczyźni
Fot. unsplash.com/Jude Beck

Lubią także, gdy przedstawicielka płci pięknej, wie, czego chce od życia.

mężczyźni
Fot. unsplash.com/Katarzyna Grabowska

Stronią od kobiet negatywnie nastawionych oraz takich, które o siebie nie dbają. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Poważne problemy tysięcy klientów PKO BP, znika ważna usługa. Takiej sytuacji jeszcze nie było
  2. Porażający wypadek na Pomorzu. Na miejscu zjawiły się służby ratunkowe. Dla turystów wyznaczono objazdy
  3. Byli przekonani, że uratowali szczeniaki labradora. Gdy weterynarz zdradził im prawdę, odebrało im mowę
  4. Agata Duda nagle podeszła do mikrofonu. Zabrała głos za męża, zwróciła się też do jego przeciwnika
  5. Każdy z nas miał kiedyś jeden koszmar. Wiesz, co naprawdę oznacza? Nigdy nie wpadłbyś na odpowiedź
  6. W całym kraju wprowadzono stan alarmowy. Pilna decyzja premiera obowiązuje od dzisiaj

Źródło: papilot.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.