Mężczyźni w bikini wysiadający ze wszelkiego rodzaju samochodów tłumnie zgromadzili się wokół jednej z rosyjskich stacji benzynowych. Ta sytuacja wprawiła wszystkich w konsternację, jednak jak się okazuje, bardzo łatwo można było ją przewidzieć. Co dokładnie się tam wydarzyło i dlaczego tylu panów uznało, że to najlepszy strój, żeby wybrać się w nim na tankowanie.

Kiedy właściciel stacji benzynowej wpadł na ten dziwny pomysł, zdecydował się zupełnie innego wyniku. Nie przewidział jednak kilku kwestii, które szybko zmieniły tok wydarzeń. W konsekwencji jego stację benzynową tłumnie oblegali mężczyźni w bardzo ciekawych strojach. 

Mężczyźni w bikini na stacji benzynowej

Chociaż każda z nas krzywi się na myśl o tym, różnego rodzaju przedsiębiorcy uwielbiają używać kobiecego ciała jako sposobu na promowanie swojego produktu. Zdjęcia roznegliżowanych kobiet na przydrożnych banerach zachęcających do kupna węgla czy też dachówki to stały element polskiego krajobrazu. Podobny tok myślenia miewają mężczyźni na całym świecie.

mężczyźni
Fot. boredpanda, facebook.com

Panowie przybyli tłumnie.

Na jednej z rosyjskich stacji benzynowych została ogłoszona promocja. Każdy, kto przyjedzie ubrany tylko w bikini, będzie mógł zatankować do pełna, za darmo. Właściciel zapewne już zacierał ręce, spodziewając się pięknych kobiet w skąpych strojach kąpielowych. Nie wpadł na to, by w ogłoszeniu doprecyzować, że chodzi mu tylko o przedstawicielki płci pięknej.

Nietypowy widok

Jak się bardzo szybko okazało, nagroda była na tyle wysoka, że bardzo wiele skusiło się na zdobycie jej. Wśród nich, było bardzo wielu mężczyzn. Panowie z radością prezentowali swoje ciała w pożyczonych strojach kąpielowych, jeśli oznaczało to, że będą z tego mieli darmowe tankowanie.

Zdjęcia mężczyzn wysiadających z potężnych samochodów w kwiecistych bikini bardzo szybko zrobiły furorę w Internecie. No cóż, trzeba przyznać, wszyscy zdecydowanie przyciągają wzrok!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyźni
Fot. boredpanda, facebook.com

Co jeden strój to ciekawszy.

mężczyźni
Fot. boredpanda, facebook.com

Cenimy dystans do siebie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Fotograf przypadkiem uchwycił jak na powódź zareagowały dwie milionerki. Zdjęcie wywołało mieszane reakcje
  3. Kupiła test ciążowy. Komentarz pracownicy apteki zapamięta do końca życia
  4. Chłopiec przyszedł pożegnać się ze swoją nieuleczalnie chorą siostrzyczką. Zdjęcie łamie serce
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg

źródła: popularne.pl

Poprzedni artykułPolak zachwycił w amerykańskiej edycji „Mam Talent” Jego występ jest niesamowity WIDEO
Następny artykułKiedy była w szkole, jej spodnie zrobiły się czerwone od krwi. Po powrocie do domu mama zareagowała skandalicznie
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego