Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.06.2022 15:25

Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia

Ewa Kasprzyk
(screen) dziendobry.tvn.pl

Ewa Kasprzyk związała się ze swoim obecnym partnerem Michałem Kozerskim po rozstaniu z Jerzym Bernatowiczem, z którym była 36 lat. Jeszcze niedawno planowała ślub. Nagle jednak podzieliła się zaskakującymi informacjami.

Aktorka rozstała się z poprzednim partnerem w 2019 roku i szybko znalazła nową miłość. Poznała Michała Kozerskiego w Trójmieście. Kiedy się jej oświadczył, z werwą zaczęła planować ślub.

Ewa Kasprzyk ogłosiła, że ślubu nie będzie

Michał Kozerski zaczepił aktorkę w jednej z trójmiejskich restauracji i ujął ją komplementami, dotyczącymi szczególnie jej roli w sztuce „Antoniusz i Kleopatra”. Później zdobył jej numer telefonu, a także przychylność jej pieska Shakiry. Po tym wydarzenia potoczyły się już szybko.

Mężczyzna okazał się brokerem morskim, związanym zawodowo i prywatnie z Afryką. Jego ojciec był wykładowcą na uniwersytecie w Nigerii. On sam ma dom w RPA, dokąd chętnie zabierał swoją ukochaną.

Gwiazda chwaliła się, że do zaręczyn doszło w Atenach, pod Akropolem. Kasprzyk opowiadała, że chciałaby ceremonii nad oceanem, w Afryce, oraz kilku wesel:

Wszyscy chcą przyjechać na to nasze wesele. Także chyba trzeba będzie zrobić trzy wesela – jedno w Polsce, drugie w Tajlandii, bo tam też mamy znajomych, a trzecie w Afryce – mówiła.

Teraz jednak wyznała w rozmowie z magazynem „Twoje Imperium”, że zrezygnowała z planowania ślubu. Nie oznacza to jednak, że jej związek dobiegł końca:

Niestety, po ślubie często coś się ludziom zmienia w głowie, więc dobrze jest tak, jak jest. Będę wieczną narzeczoną. Czyż to nie piękne? – wyjaśniła.

Czyżby aktorka miała złe wspomnienia z okresu po ślubie z Bernatowiczem? Tego nie wiadomo – pozostaje zatem mieć nadzieję, że będzie szczęśliwa bez względu na okoliczności.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ewa Kasprzyk (@ewa.kasprzyk)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ewa Kasprzyk (@ewa.kasprzyk)

Źródło: Twoje Imperium

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dzień Dziecka 2022. Te gwiazdy będą świętować ten dzień po raz pierwszy
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  4. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Tagi: ewa kasprzyk