Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Miażdżące słowa prowadzącej „Miasto kobiet”. Ostro skrytykowała wywiad Marcina Hakiela
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.04.2022 00:39

Miażdżące słowa prowadzącej „Miasto kobiet”. Ostro skrytykowała wywiad Marcina Hakiela

Marcin Hakiel
kadr z programu „Miasto Kobiet”

Marcin Hakiel był niedawno gościem programu „Miasto Kobiet”, w którym wypowiedział się na temat rozstania z Kasią Cichopek. Jedna z prowadzących skomentowała zachowanie tancerza.

Jedna z dziennikarek związanych z programem „Miasto Kobiet” została zapytana o swój stosunek do wypowiedzi Marcina Hakiela na temat swoich prywatnych spraw. Olga Łęgosz nie pochwala tego, w jaki sposób zachował się były partner Kasi Cichopek.

Prowadząca „Miasto Kobiet” wypowiedziała się na temat Marcina Hakiela

Popularny tancerz jakiś czas temu zakończył swoje 17-letnie małżeństwo z Katarzyną Cichopek. W oficjalnym oświadczeniu, jakie zamieścili w swoich social mediach, zobowiązali się do niekomentowania przyczyn ich rozstania. Chwilę później Marcin Hakiel wyłamał się ze wspólnej obietnicy i udzielił wywiadu, który odbił się szerokim echem w polskim show-biznesie.

W programie „Miasto Kobiet” tancerz zdobył się na bardzo odważne wyznanie. Zdradził, co tak naprawdę było przyczyną rozstania się jednej z najbardziej lubianych par w Polsce. Według słów gwiazdora, w ich małżeństwie pojawiły się osoby trzecie.

-Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu — powiedział Marcin Hakiel w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską.

Jego słowa wywołały prawdziwą burzę w sieci, a także stały się przyczyną hejtu i negatywnych komentarzy skierowanych przeciwko Katarzynie Cichopek. Teraz głos w sprawie głośnego wywiadu zabrała jedna z prowadzących „Miasto Kobiet”. Na swoim Instagramie Olga Łęgosz zdradziła, jaki ma stosunek do wypowiedzi tancerza.

-Sądzę, że na lizanie ran, udzielanie wywiadów jest zwyczajnie słabą metodą. Wiem to, bo sama kiedyś lizałam swoje. A jeśli szukasz zemsty, to lepiej usiąść na brzegu i poczekać aż przypłyną ciała wrogów — napisała Olga Łęgosz.

Zgadzacie się z nią?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Media podają nadzwyczajne wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po piosenkarzu miała zrobić rzecz, o której jego syn może tylko marzyć
  2. Wiadomo, co Katarzyna Cichopek robi po głośnym wywiadzie męża. Dziś wieczorem odbędzie miłe spotkanie
  3. Don Vasyl rozczarowany, wypowiedział się o Viki Gabor. Zauważył zasmucający go szczegół