Michał po ciężkiej i długiej walce o życie niestety zmarł. 24-latek trafił do szpitala z licznymi i poważnymi obrażeniami prawie całego ciała. Odniósł je po stratowaniu przez byka. Lekarze robili wszystko, co było w ich mocy, żeby uratować mężczyznę. Pomimo wielu wysiłków medyków Michał Bąk nie żyje.

W minioną niedzielę, 9 sierpnia Fundacja Jesteśmy Blisko podała na swoim Facebooku smutną wiadomość o śmierci 24-latka. Michał był jednym z ich podopiecznych. Stowarzyszenie prowadziło zbiórkę pieniędzy na leczenie i przyszłą rehabilitację mężczyzny. Niestety nigdy się jej już nie doczeka. Rodzina rozpacza po stracie bliskiej osoby.

Michał Bąk nie żyje

Michał Bąk w wyniku groźnego i bardzo bliskiego spotkania z bykiem doznał poważnych uszkodzeń ciała. Nikt jeszcze wtedy nie przypuszczał, że aż tak poważnych.

Jak możemy przeczytać na stronie Fundacji jestesmyblisko.pl mężczyzna doznał urazu czaszkowo-mózgowego w postaci złamania przedniego dołu podstawy czaszki. Miał zmiażdżone obydwa płuca, pęknięte kości miednicy, czaszki oraz zwichnięty bark. Nie udało mu się wygrać tej nierównej walki.

  1. Wielka rewolucja w kraju. Podobnych rzeczy jeszcze nie było
  2. Juror „X Factor” miał wypadek. Gwiazdor przeszedł operację

Agresywne zwierzę zaatakowało mężczyznę

Wszystko przez atak byka pod koniec maja. Mężczyzna jak zwykle wyjeżdżał do pracy. Był kierowcą, ale od zawsze miał bliski i stały kontakt ze zwierzętami.

W tamtym czasie praca z bykami była częścią jego pracy. Od razu po przyjeździe został stratowany przez zwierzę. 24-latek natychmiast trafił do szpitala i rozpoczął walkę o życie, którą niestety przegrał. Szybko rozwijająca się infekcja oraz zapalenie płuc pokonały jego organizm.

Fundacja Jesteśmy Blisko wraz z informacją o śmierci, zamieściła piękny wiersz Wisławy Szymborskiej. Pragniemy również dołączyć się do wyrazów współczucia dla bliskich i rodziny zmarłego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał
fot. facebook.com/jestesmyblisko

O śmierci 24-latka poinformowała Fundacja.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Groźny wypadek Andrzeja Dudy. Zdjęcia z miejsca zdarzenia obiegły sieć
  2. Chłopczyk powiedział „Kocham Cię, mamo”, po chwili zmarł. Przyczyna śmierci jest druzgocąca
  3. Brzuch kobiety bez przerwy rósł. Lekarze zrobili prześwietlenie i zamarli, nie widzieli nigdy nic podobnego
  4. Co się stało? Nagle w ”Pytaniu na śniadanie” zamarli, hamak rozpadł się pod Marzeną Rogalską
  5. Dramatyczna wiadomość Polsatu obiega Polskę. Wszyscy klienci Biedronki przecierają oczy po komunikacie

Źródła: facebook.com, jestesmyblisko.pl, echodnia.eu

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułUroczy mops dostanie serduszko na dobranoc?
Następny artykułPilna wiadomość dla tysięcy Polaków. Kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich, wydano ostrzeżenia
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.