Michał popełnił samobójstwo. Sprawa opisywana przez Gazetę Wyborczą jest wyjątkowo przykra. Utalentowany chłopak nie mógł dłużej znieść nienawiści, kierowanej w jego stronę. Mama zmarłego młodego mężczyzny otwarcie mówi, że uważa właśnie tę nienawiść za przyczynę śmierci syna. Po wielu latach męki i walki z obrażającymi komentarzami i psychicznym nękaniem – nie wytrzymał.

Jak się okazuje, wszystko to za sprawą orientacji seksualnej młodego mężczyzny. Michał, którego mama udzieliła wstrząsającego wywiadu, był gejem. Nie mógł się z tym pogodzić, głównie przez to, jak go traktowano. Jego orientację uznano za dobry pretekst do gnębienia chłopaka. Historia ma tragiczny finał.

Michał nie wytrzymał

Michał Demski miał zaledwie 30 lat. Jednak już od dłuższego czasu musiał walczyć z otaczającym go środowiskiem, które tępiło go za orientację seksualną, wrażliwość, oraz wygląd. Matka Michała, w wywiadzie udzielonym Gazecie Wyborczej zdradziła, że wszystko zaczęło się już w gimnazjum – chłopak był szykanowany przez rówieśników. Wraz z dorastaniem było tylko gorzej – Michał został nawet pobity. 

Tak stresujące sytuacje zmusiły młodego mężczyznę do wizyty u psychiatry. Ten przepisał mu xanax, co tylko doprowadziło do dalszych problemów. Chłopak w krótkim czasie uzależnił się od benzodiazepiny. Wielokrotnie walczył ze swoim uzależnieniem na kilku terapiach – niestety bezskutecznie. Ostatecznie 1 czerwca popełnił samobójstwo, wieszając się na drzewie. Do tragedii doszło w rodzinnym ogrodzie, w Malborku.

  1. Tragedia znanej aktorki, jej partner popełnił samobójstwo. Media obiegła tragiczna wiadomość, skoczył z 27.piętra
  2. Dziecko zjadło kotleta kupionego w Lidlu. Zmarło po 8 latach cierpienia
  3. 6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły

Michał Demski: tragiczna śmierć

Matka zmarłego chłopaka – Katarzyna Koch, ma duży żal do osób, które przyczyniły się do śmierci jej syna. 

Mój syn nie był żadną ideologią. Był najnormalniejszy w świecie. Dużo normalniejszy niż oni wszyscy. Tacy ludzie zniszczyli mojego syna. Dzień po dniu i krok po kroku – mówiła na łamach portalu wyborcza.pl.

Jak również opowiedziała, życie mężczyzny nabierało tempa – robił on karierę w modelingu. Na swoim koncie miał kontrakty m.in. do Szanghaju, Japonii czy Chin, chodził też w pokazach w Mediolanie. Zawodowe sukcesy nie pomogły mu jednak przezwyciężyć smutnych, prywatnych doświadczeń. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał
fot. instagram.com/grupastonewall

Historia Michała skończyła się tragicznie. Wieloletnie doświadczanie nienawiści doprowadziło go na skraj.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Padła kluczowa deklaracja ministerstwa. Ważne informacje dla wszystkich uczniów, chodzi o naukę od września
  2. Wyjawili całą prawdę o Mielnie. Powiedzieli wszystko
  3. Córka Krzysztofa Jackowskiego ujawniła całą prawdę na jego temat. Wypłynęły rodzinne sekrety
  4. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód
  5. Wielka radość w życiu Zenka Martyniuka. Wspaniałą nowinę ogłosił już światu, gratulacje
  6. Widzieliśmy na własne oczy. Grób Królikowskiego po 4 miesiącach od śmierci jest w porażającym stanie

Źródło: wyborcza.pl

 

Poprzedni artykułAgnieszka Radwańska podzieliła się radosną nowiną. Serdeczne gratulacje
Następny artykułWstrząsające sceny w Krakowie. Wszystko rozegrało się na oczach Prezydenta, nikt nie zareagował
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.