Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 33 mieszkania i dom. Michał Bajor wygadał się, posiadłość kupił przez pomyłkę
Oktawian Góral
Oktawian Góral 04.02.2021 11:29

33 mieszkania i dom. Michał Bajor wygadał się, posiadłość kupił przez pomyłkę

Michał Bajor
TRICOLORS/East News

Michał Bajor przerwał milczenie i wyjawił zaskakujący fakt ze swojego życia. Choć gwiazda bardzo mocno chroni swoją prywatność, to tym razem postanowił zdradzić niektóre szczegóły ze swojego życia. Czy powiedział o słowo za dużo?

Michał Bajor przyznał, że oddał swoje życie i całkowicie poświęcił się dla muzyki. O ile jego działalność artystyczna jest szeroko znana, o tyle o prywatnym życiu Bajora wiadomo niewiele.

Michał Bajor o swoim życiu

Artysta postanowił nieco powiedzieć o sobie. Nie jest tajemnicą, że muzyk nigdy nie założył rodziny. Nie odnosi się jednak do tego faktu, spuszczając na niego zasłonę milczenia. Postanowił jednak w jednym z wywiadów zdradzić nieco szczegółów z życia prywatnego.

O Michale Bajorze zrobiło się głośno w ostatnim czasie. Gwiazda była jedną z osób, które przyjęły szczepionki przeciwko COVID-19 poza kolejnością. Jak później tłumaczył, chciał w ten sposób zachęcić inne osoby do akcji szczepiennej.

Gwiazdor postanowił wykorzystać szum wokół siebie i na stałe wejść na medialny świecznik. Aby ułatwić komunikację z fanami, założył Instagram. Na swoim profilu w medium społecznościowym często publikuje filmiki.

Instagram Michała Bajora

W wideowpisach, które zamieszcza na platformie Michał Bajor, artysta dzieli się z fanami anegdotami ze swojego życia. W jednym z takich „wywiadów” najpewniej powiedział o dwa słowa za dużo. W komentarzach zawrzało.

Artysta podczas nagrania opowiadał o domu, w którym aktualnie mieszka. Michał Bajor zdradził, że w posiadanie domu wszedł zupełnym przypadkiem. Historia wydaje się aż nieprawdopodobna.

Dom(y) Bajora

Jak wyjaśnił muzyk, jego obecny dom to kwestia przypadku. – Wszedłem kiedyś do Teatru Buffo. Chciałem skorzystać z łazienki, ale pomyliłem drzwi i wszedłem do gabinetu Janusza Stokłosy, gdzie siedzieli: Magda Umer, Materna, Józefowicz, Stokłosa, Machalica i jeszcze kilka osób – zaczął swoją opowieść muzyk.

Co było dalej? Okazuje się, że zwrot akcji, jaki nastąpił jest rodem z hollywoodziekigo scenariusza. – Przeprosiłem i zamknąłem szybko drzwi, ale zawołali mnie mówiąc, że brakuje im jednego do działki, gdzie miały powstać domki i można powiedzieć, że dzięki tej pomyłce mam swój domwyjawił Michał Bajor.

To jednak nie koniec. Jak powiedział muzyk, zanim kupił działkę i dom, posiadał aż 33 mieszkania. Jak stało się, że zebrał tak ogromny portfel nieruchomości? Tego Bajor już nie zdradził. Nie wiem także, że czy były to jego mieszkania, czy artysta aż tak często się przeprowadzał.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: