Michał Figurski
fot. TRICOLORS/East News

Michał Figurski już zaszczepiony, zdjęcie zadedykował Violi Kołakowskiej i Edycie Górniak. Fani rozbawieni do łez

Michał Figurski – dziennikarz  – został zaszczepiony na COVID-19. Poinformował o tym na swoim profilu na Instagramie. Przy tej okazji żartobliwie przypomniał słowa Violi Kołakowskiej, która niedawno wypowiadała się na temat koronawirusa. Co napisał dziennikarz?

Michał Figurski – mimo 47 lat – został zaszczepiony, ponieważ jest poważnie chory. W 2015 roku przeżył wylew, który był następstwem źle zdiagnozowanej wcześnie cukrzycy. Podczas tego trudnego momentu, konieczne było przeszczepienie nerki oraz trzustki. 

Michał Figurski jest zaszczepiony

Niedawno ogłoszono, że osoby przewlekle chore mogą się zapisywać na szczepienia. Z racji tego, że mężczyzna jest w grupie ryzyka, również zdecydował się na szczepionkę przeciwko koronawirusowi. Michał Figurski jest już po pierwszej dawce szczepionki, o czym poinformował swoich odbiorców na Instagramie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

p.s. Foto ze specjalną dedykacją dla Violi, Tomasza, oraz Edyty – napisał Figurski na swoim Instagramie.

Viola Kołakowska o koronawirusie

Viola Kołakowska od początku pandemii podkreślała swój sceptycyzm wobec panującego na świecie wirusa. Kiedy Andrzej Piaseczny trafił do szpitala i powiadomił fanów o swoim zarażeniu COVID-19, Kołakowska wyraźnie skrytykowała artystę.

Stąd właśnie ironiczne pozdrowienia Figurskiego… Co napisała Viola Kołakowska? Aktorka podkreśliła, że Piaseczny jest zwykłym aktorem. Stwierdziła, że trzeba być naiwnym, żeby uwierzyć mu w jego chorobę. 

Cóż, to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły… Co to jest za obrzydliwa propaganda… Do czego się posuną? Co za to dostałeś? […] Moim zdaniem stan jego jest całkiem dobry, a już to, że ma siłę w ogóle mówić… […] Po prostu jest to tak czytelne, że nie wiem, kim trzeba być i jakim naiwniakiem, żeby myśleć, że jest inaczej – napisała Viola Kołakowska na swoim Instagramie. 

Figurski wspomina również Edytę Górniak, której rozważania na temat koronawirusa obiegły całą Polskę…

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Michal Figurski (@feegur)

Michał Figurski poinformował swoich fanów o przyjęciu pierwszej dawki szczepienia na COVID-19.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Viola Kołakowska (@violkakolakowska)

Viola Kołakowska wyraźnie sprzeciwia się obostrzeniom. Tu na marszu pod hasłem ,,Stop Plandemii”. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl, dziendobry.tvn.pl