Wrobiła mnie w dziecko – tak zaczyna się list Michała do naszej redakcji. Wyraźnie zrozpaczony mężczyzna, prosząc o pomoc w rozwiązaniu tej sercowej sprawy. Czy wy też miałyście kiedyś do czynienia z sytuacją, w której musiałyście wykazać się nie lada odwagą? Przeczytajcie historię naszego dzisiejszego bohatera, mogącej być przestrogą dla każdego z nas!  

Wrobiła mnie w dziecko – Michał jest zdruzgotany, a my musimy mu, na wyraźną prośbę, koniecznie pomóc. Los niestety nie oszczędził chłopaka, a dziewczyna mężczyzny, którą zaraz poznacie, będzie jeszcze długo wpisywać się w waszej pamięci jako najgorszy przykład oszczerstwa w kobiecym wydaniu. Jesteście gotowe poznać ich historię?

Wrobiła mnie w dziecko- wyznanie Michała

Wrobiła mnie w dziecko- mówi Michał i jest chodzącym przykładem tego frazesu. Niestety, jego przygoda z Asią dobiegła niekoniecznie szczęśliwego końca, a owoc ich miłości będzie do końca życia przypominać tę dziwną sytuację. Preczytajcie same:

Asia była miłością mojego życia, oczywiście do czasu, kiedy nie zaczęła spotykać się z Marcinem. Wszyscy we trójkę się znaliśmy i to chyba najbardziej mnie zabolało w tym wszystkim. Moi rodzice nie byli najlepsi dla niej, być może wynika to z faktu, że pochodzę z bogatej rodziny. Asia z kolei była znana w mieście jako ta, wywodząca się z biedy, a na Wigilię jej rodzice od małego dzielili się z nią wódką, zamiast opłatkiem. Także rozumiecie, jakie miała fatalne życiowe położenie. Jestem przekonany, że wrobiła mnie w dziecko, bo potrzebowała tych pieniędzy.

– W każdym razie, byliśmy przez pewien czas razem i dziś wiem, o co Asi chodziło. O Pieniądze. Chociaż zarzekała się, że jesteśmy razem z miłości, cały czas podskórnie miałem wrażenie, że mogłoby chodzić w naszym związku o podniesienie jej statusu społecznego dzięki moim pieniądzom. A właściwie, dzięki pieniądzom moich rodziców. Asia namówiła mnie zatem na ślub, teraz wiem, że niebezpodstawnie. Dzięki temu wrobiła mnie w dziecko, które pojawiło się zaraz po powiedzeniu sobie sakramentalnego tak. W tajemnicy oczywiście spotykała się z Marcinem, ale bardzo dobrze maskowała tę tajemnicę.  

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Patryk, przyjaciel: Michał cały czas mówił, ta jędza wrobiła mnie w dziecko!

Patryk, czyli najlepszy przyjaciel naszego dzisiejszego bohatera również nie oszczędził Asi w swojej wypowiedzi. Specjalnie dla nas zgodził się opowiedzieć, jak wyglądała ta specyficzna relacja już po ślubie i ciąży:

– To było jak seans filmowy. Asia wykorzystała dobroduszność i naiwność Michała, żeby wyciągnąć od niego jak największe alimenty. To klasyczny motyw: dziewczyna poznaje bogatego typa, uwodzi go, potem się okazuje, że go nie kocha, ale za to nie może żyć bez jego portfela. Z kolei Michał cały czas mówił po jej odejściu- ta jędza wrobiła mnie w dziecko! 

– Wszyscy wiedzieli w mieście, że Asia i Marcin kręcą ze sobą, ale oczywiście Michał nie przyjmował tego faktu do wiadomości. Rodzina Michała to typowi beneficjenci dotacji unijnych- bogaci, mają dużo hektarów, a Asia na swój sposób nie jest głupia i wykorzystała to wszystko. Teraz już dawno nie są ze sobą, a musi płacić Asi bajońskie kwoty za dzieciaka na alimenty. Zarzeka się, że odwoła się do sądu i wykaże, że to Asia go zostawiła. Nie chce więcej płacić.   

Wrobiła mnie w dziecko- co sądzicie?

Jak widzicie, historia Michała nie jest godna pozazdroszczenia. Też znacie takie sytuacje, które oscylują wokół stwierdzenia wrobiła mnie w dziecko? Najlepszym rozwiązaniem jest zapomnieć o całym zajściu, ale niestety nie będzie to takie proste. Naszym zdaniem, sprawa sądowe może rzeczywiście pomóc Michałowie, szczególnie że nie zrobił nic złego, a wykazanie winy Asi nie będzie również trudne. 

Co myślicie na ten temat? Jak postąpiłybyście na miejscu Michała? Jeżeli macie odpowiedzi i podobne problemy, piszcie na adres redakcja@lelum.pl.  

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

wrobiła mnie w dziecko
lukaszdylka/ pixabay.com

Wrobiła mnie w dziecko– to zdanie przeszyło naszą redakcję. Niestety, życie nie zawsze jest sprawiedliwe.  

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.