Lelum.pl > Nowości > Michał Milowicz snuje plany na temat ślubu. Jednak ożeni się z dużo młodszą kobietą?
Michał Fitz
Michał Fitz 24.10.2023 16:14

Michał Milowicz snuje plany na temat ślubu. Jednak ożeni się z dużo młodszą kobietą?

Poranek Kojota
fot. kadr z filmu "Poranek Kojota" reż. Olaf Lubaszenko

Młodzi, przystojni aktorzy przeważnie muszą wręcz odganiać się od adoratorek i nie mogą narzekać na szeroki wybór potencjalnych partnerek. Mimo to Michał Milowicz, którego można było swego czasu określić powyższymi przymiotnikami, do dziś się nie ożenił. Może to jednak zmienić dużo młodsza kobieta.

Michał Milowicz był bożyszczem kobiet

Szczyt popularności Michała Milowicza można określić na początek XXI wieku. Aktor występował wtedy w najpopularniejszych, polskich komediach, na przykład w “Poranku Kojota” czy “Chłopaki nie płaczą”. Jego znakami rozpoznawczymi były wówczas szarmancki uśmiech i grzywa, której nie powstydziłby się młody George Michael.

Jak więc można przypuszczać, Milowicz nie mógł narzekać na brak zainteresowania. Wiązał się też w poważniejsze relacje, ale ostatecznie przed ołtarzem nie stanął, choć rodziły się takie plany. Po czasie przyznał, że nie był na ślub gotowy i gdyby do niego doszło, rozwód byłby kwestią tygodni.

Uderzyły wieści o córce Ewy Błaszczyk. Pilne wizyty w szpitalu i walka o życie, wszyscy mieli wielką wiarę

Michał Milowicz przymierza się do ślubu

Dziś Michał Milowicz ma już 53 lata i wszystko wskazuje na to, że wreszcie dojrzał do poważnej relacji. Mało tego, nie wyklucza nawet potencjalnego ojcostwa, o czym wspomniał w rozmowie z “Twoim Imperium”. Jak widać, po prostu na jego życiowej drodze musiała pojawić się odpowiednia kobieta.

Nigdy nie ukrywałem, że chciałbym założyć rodzinę, niczego więc nie wykluczam. Być może w przyszłym roku coś się w tym temacie zmieni, a ja jestem pełen wiary, że wszystko, co dobre, jeszcze przede mną

W kim zakochał się Michał Milowicz?

Kim w takim razie jest kobieta, u boku której Michał Milowicz postanowił się ustatkować? Co ciekawe, wcale nie jest to koleżanka z branży, choć takich poznał już sporo. Wybrał jednak spokojne życie z Katarzyną, która na co dzień pracuje w banku, a z show-biznesem nie ma nic wspólnego. Ta jest od niego aż o 13 lat młodsza, ale nic nie wskazuje na to, by różnica wieku w czymkolwiek im wadziła.

Nie tak dawno aktor publikował urocze zdjęcie z urlopu, na którym widać, jak bardzo są ze sobą szczęśliwi. Obydwoje patrzą w tym samym kierunku i są w siebie wtuleni. Pozostaje więc życzyć im, że tak właśnie będzie wyglądało ich małżeństwo, o ile oczywiście się na nie zdecydują.

Źródło: Super Express