Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Skandaliczne doniesienia o Michale Olszańskim. Kobiety wyznały, co robił, gdy kamery gasły
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 09.11.2020 18:36

Skandaliczne doniesienia o Michale Olszańskim. Kobiety wyznały, co robił, gdy kamery gasły

Michał Olszański
fot. TRICOLORS/East News

W magazynie pojawił się artykuł, który wspominał jego sylwetkę. Największą sensację wzbudziły wyznania koleżanek Olszańskiego z TVP. Chyba nikt by się nie spodziewał podobnych historii.

Jedną z byłych współpracownic dziennikarza jest Karolina Korwin-Piotrowska. Kobieta w rozmowie wyznała, że były pracownik TVP łapał kobiety za biust.

— Wykonywał w powietrzu taki ruch, jakby chciał złapać za pierś i mówił: „dziewczyny zbliżają się badania okresowe” — wyznała.

Okazuje się, że nie jest sama w wysnuwaniu tego typu oskarżeń w jego kierunku. Jej powyższe słowa potwierdza Magda Jethon, która pracowała z Olszańskim w radiowej Trójce.

Okazuje się, że koleżanki Olszańskiego nazywały go „mammografem”. Według doniesień magazynu miał go dostać z powodu swoich kontrowersyjnych żartów, których dopuszczał się wobec kobiet w pracy.

Michał Olszański takich doniesień z pewnością się nie spodziewał. Jego dawne koleżanki z TVP postanowiły powiedzieć, co takiego robił dziennikarz, kiedy nikt nie patrzył. Czyżby szykował się skandal?

Michał Olszański po 21 lat pracy w telewizji niedawno został zwolniony z TVP. Teraz jego dawne współpracownice postanowiły przerwać milczenie. Kobiety wyznały, jak wyglądała praca z dziennikarzem. Ich szokujące słowa możemy przeczytać w najnowszym numerze magazynu Press.

Z tego powodu Olszańskiego w ramach żartu dopisano kiedyś do listy pracowników wyróżnionych za szczególne osiągnięcie. Podpis do jego zasług brzmiał: „Michał Olszański — za cykl bezpłatnych badań mammograficznych. Przyjacielska dłoń 2012″.

— W dzisiejszych czasach miałby przerąbane. Łapał kobiety za biust, ale to wtedy nie wzbudzało wielkiego sprzeciwu. Ja zareagowałam mocno — powiedziała.

  1. Wstrząsające sceny w ”Rolnik szuka żony”. Dawid załamał się i wpadł w rozpacz, nikt nie był w stanie mu pomóc
  2. Jedna grupa Polaków otrzyma od stycznia dodatkowe 500 złotych. Minister podjął decyzję
  3. Nie żyje prowadzący kultowego programu. Widzowie zrozpaczeni, wszyscy go uwielbiali

Michał Olszański: wyznania dziennikarek o współpracy z nim

Niedawno TVP pożegnało swoją kolejną gwiazdę. Po 21 lat pracy w Telewizji Polskiej Michał Olszański musiał opuścić mury stacji. Był prowadzącym m.in. Pytania na śniadanie czy Magazynu Ekspresu Reporterów. Później jego sprawa nieco przycichła, aż do wydania najnowszego numeru magazynu Press.

Michał Olszański zaprzecza doniesienom

Co ciekawe, żadna z dziennikarek wspominających Olszańskiego w artykule nie ma mu tych zachowań za złe. Jak wspomina Anna Rokicińska, nie każdej z koleżanek te gesty przypadły do gustu. Jak czytamy dalej, Olszańskiemu zdarzało się „dostać po łapach”, ale nawet ona stwierdziła, że jego żarty nie były „koszarowe ani brutalne”.

WP poinformowała, że sam Michał Olszański zaprzecza doniesieniom. Dziennikarz przekonuje, że nie łapał za piersi kobiet, których wcześniej nie znał.

— Lubię komplementować kobiety i nie ukrywam, że ładny biust robi na mnie wrażenie. Nigdy nie dotykałem piersi obcych kobiet. Nie znajdzie pani kobiety, która by się na to poskarżyła. Nigdy bym sobie na to nie pozwolił — powiedział.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Olszański

Ostatnio w Pressie ukazał się artykuł na jego temat.

Michał olszański

Jego współpracowniczki wyznały, że dotykał kobiecych biustów. Dlatego miał podobno przydomek mammograf.

Michał Olszański

Dziennikarz powiedział, że nigdy nie dotykał piersi obcych kobiet.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Modę na sukces” pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?
  2. Jest potwierdzenie, Ministerstwo ogłosiło. Chodzi o jeden region w kraju, ważna zmiana dla turystów
  3. Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny być razem. Te 3 pary stanowią najgorsze połączenie w historii
  4. ”Giewont zdobyty”. Baner Strajku Kobiet pojawił się na krzyżu w Tatrach
  5. Media donoszą, do czego Melania Trump właśnie namawia męża. Czym prędzej chce wrócić do normalnego życia?
  6. Zapowiedziano kontrole 3788 gospodarstw. Dziś pojawił się apel o pilne zawieszenie
  7. Golonka w kiszone kapuście jest poezją smaków dla amatorów tradycyjnej kuchni. Serwujemy najprostszy przepis, rozpływa się w ustach

Źródła: pomponik.pl, kobieta.wp.pl