Michał Olszański odniósł się do zarzutów dziennikarek z TVP. Kilka dni temu ukazał się artykuł, który wstrząsnął fanami dziennikarza. Kilka znanych kobiet, które współpracowały z byłym prowadzącym Pytanie na śniadanie zarzuciło mu molestowanie. Dziennikarz postanowił odnieść się do ich zarzutów, padły mocne słowa.

Michał Olszański przez koleżanki z pracy został posądzony o molestowanie. Dziennikarz nie czekał długo, by odnieść się do tych treści. Jego zdaniem są krzywdzące i nieprawdziwe:

-Ktoś próbuje mi przypiąć łatkę faceta, który molestuje kobiety – powiedział w rozmowie z Faktem.

Michał Olszański o słowach koleżanek: -Wstrętne

Niedawno w magazynie Press pojawił się artykuł opisujący Michała Olszańskiego, który krytykował dziennikarza. W treści pojawiły się wypowiedzi wielu jego współpracowniczek, które opowiedziały, jak naprawdę wyglądała współpraca z Olszańskim.

Jak się okazuje, praca z dziennikarzem nie należała do najprzyjemniejszych. A wszystko przez jego skłonność, jak to określono w artykule do żartów na temat piersi. Magazyn Press podaje, że Olszański miał nawet pseudonim: mammograf.

-W dzisiejszych czasach miałby przerąbane. Łapał kobiety za biust, ale to wtedy nie wzbudzało wielkiego sprzeciwu. Ja zareagowałam mocno – wspomina w rozmowie z Pressem Karolina Korwin- Piotrkowska.

Z kolei była szefowa Trójki Magda Jehton wspomina:

Wykonywał w powietrzu taki ruch, jakby chciał złapać za pierś i mówił: dziewczyny, zbliżają się badania okresowe.

Michał Olszański postanowił odnieść się do krzywdzącego jego osobę artykułu. Dziennikarz przyznał, że uważa słowa dziennikarek za wstrętne i niezgodnie z prawdą.

  1. Nieoficjalnie: premier jeszcze dziś ma ogłosić decyzję w sprawie lockdownu. Polki i Polacy wstrzymali oddechy, decyzja wpłynie na życie wszystkich rodzin i nie tylko
  2. Arcybiskup Głódź pławi się w prawdziwych luksusach. Jego dom to pałac, relacja rolnika odbiera mowę
  3. Wiemy, kiedy uczniowie mogą wrócić do szkół. Minister edukacji podał wstępny termin, ważne informacje dla każdej mamy

Michał Olszański zaprzecza

W rozmowie z Faktem dziennikarz odniósł się do artykułu:

-Ja żadnych granic nie przekraczałem i nie przekraczam. Proszę zwrócić uwagę, że Karolina Korwin-Piotrowska nie mówi, że ona była przeze mnie dotykana, tylko mówi ‚koleżanki’. To znaczy, jakie koleżanki? – pyta dziennikarz i dodaje:

-Przepraszam, no ale to jest nie fair. Dlatego, że to były różnego żarty, z czasów jeszcze jak byliśmy w radiu Kolor, czyli początek lat 90. Przyznaje, że tego typu żarty jakieś tam były. Związane z jakimś tam odnoszeniem się do dziewczyn, ale przecież to nigdy nie miało aspektów dotykania – wyjaśnia dziennikarz.

Michał Olszański wyraził także ogromną przykrość z powodu uwag koleżanek:

-Ktoś próbuje mi przypiąć łatkę faceta, który molestuje kobiety, co uważam, że jest absolutnie wstrętne. Trudno mi się z tym pogodzić – przyznaje były pracownik TVP.

Michał Olszański przyznał, że żarty były, ale nie przekroczył żadnych granic. Z kolei koleżanki po fachu prezentują odmienne zdanie na ten temat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Olszański
fot. TRICOLORS/East News

Dziennikarz stanowczo zaprzecza, by dotykał kobiety w pracy.

michał olszański
fot. instagram.com/karolinakp

Karolina Korwin-Piotrowska twierdzi, że Michał Olszański próbował jej dotykać w pracy, oczywiście w ramach żartu. Dziennikarka jak mówi, zareagowała natychmiast.

Michał olszański
facebook.com @Pytanie na śniadanie

Michał Olszański odniósł się do artykułu opublikowanego w Press.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przełomowy dokument UE. Realne wsparcie otrzymają tysiące Polaków
  2. Karpacz skrywa porażającą tajemnicę. Turyści nie mają pojęcia o dramatycznej legendzie o dwóch braciach
  3. Którą bramę wybierzesz? Test ujawni, co czeka cię w miłości. Wszystko stanie się już niebawem
  4. Black Friday Zara. 5 perełek, które już teraz powinnaś dodać do swojego koszyka
  5. Aktor ”Barw szczęścia” pobity, trafił do szpitala. ”Grupa otoczyła mnie i zaczęła bić pałkami”
  6. Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z „Rolnicy. Podlasie”. Nikt się nie spodziewał
  7. Błyskawiczny sernik Oreo bez pieczenia. Zrobisz go w 15 minut, fani ciasteczek oszaleją ze słodkiego szczęścia

Źródło: pomponik.pl, fakt.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl