Michał Szpak od samego początku wzbudza masę kontrowersji przez swój wygląd i niecodziennie stylizacje. Niejednokrotnie słyszy się, że obok jego barwnej osobowości nie sposób jest przejść obojętnie. Tym bardziej nieprawdopodobny wydaje się fakt, że artysta pomylony został ze… znaną piosenkarką. Ta wpadka TVP przejdzie do historii.

Artysta uznawany jest za jednego z najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej utalentowanych polskich piosenkarzy. Nic dziwnego, że ma tysiące fanów w całej Polsce, a na jego social media nieustannie przybywają nowi obserwatorzy. Program X-factor przyniósł mu wyjątkową sławę i rozpoznawalność. Polacy pokochali go nie tylko za umiejętności wokalne, ale też niepowtarzalną osobowość.

Michał Szpak został pomylony 

Pomimo tego, że wszyscy przekonani byli, iż artysta podobnie jak rok temu ostatni dzień roku spędzi z TVP, zadecydował zupełnie inaczej. Michał Szpak rok 2019 żegnał na sylwestrowej scenie Polsatu. Uwielbiany przez Polaków piosenkarz swoim talentem i znanymi przebojami, do tańca porwał zarówno telewidzów, jak i osoby zgromadzone pod sceną.

Nie oznacza to jednak, że Michał postanowił całkowicie zniknąć z TVP. Gwiazdor co jakiś czas udziela wywiadów i zabiera głos w Telewizji Publicznej. Jedno z wystąpień muzyka dla Teleexpressu
zakończyło się wpadką, która przejdzie do historii.

Wpadka TVP przejdzie do historii

Pomimo tego, że wydarzenie to miało miejsce trzy lata temu, w dalszym ciągu bawi Internautów. Przypomnijmy, że materiał z gościnnym udziałem Michała Szpaka wyemitowany został z podpisem Halinka Mlynkova. Zdarzenie to zobaczyło tysiące osób w całej Polsce.

Kiedy serwis Jastrząbpost postanowił przypomnieć o wtopie na swoim Instagramie, Internauci nie potrafili ukryć rozbawienia. Na post zareagowali również sami zainteresowani. Halina Młynkova rozbawienie wyraziła za pomocą uśmiechniętych minek, a Michał napisał: Haha kocham. Artyści udowodnili, jak ważny jest dystans do samych siebie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Szpak
teleexpress

Michał Szpak pomylony został z Haliną Młynkovą. 

Michał Szpak
instagram.com @michal_szpakofficial

Artysta słynie ze swojego kontrowersyjnego wyglądu. 

Michał Szpak
instagram.com @michal_szpakofficial

Uznawany jest za najbardziej barwną postać polskiego show-biznesu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Cukrzyca potrafi rozwijać się przez lata. Jej wczesne objawy mogą być mylące
  2. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  3. Marcin Prokop w ogniu krytyki. Jego wypowiedzieć z sylwestrowej sceny wywołała skandal
  4. Córka Sylwii Grzeszczak ma 4 lata. Bogna to słodka dziewczynka i oczko w głowie rodziców
  5. Opiekunka Violetty Villas nie poszła do więzienia. Została skazana na 1,5 roku za znęcanie się nad gwiazdą
  6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

Źródło: teleexpress

Poprzedni artykuł”Jesteśmy razem od pół roku, zaszłam w ciążę. Chcę zostać mamą, ale on każe mi usunąć”
Następny artykułSukienka z dekoltem na plecach. Dobierz do niej odpowiedni biustonosz
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.