Michał Szpak postanowił sparodiować Edytę Górniak i kilku innych, popularnych artystów. W sieci pojawiło się nagranie, na którym muzyk przebrał się za największą polską diwę i trzeba przyznać, że zrobił to w naprawdę mistrzowski sposób. Dodatkowo opublikowany filmik jest zapowiedzią sporo większego projektu, który zachwyci niejednego fana muzyki.

Filmik, który pojawił się w sieci zaledwie kilka godzin temu, już zdążyło zobaczyć kilka tysięcy osób. Nagranie, na którym Michał Szpak przebrał się za największą polską diwę, a także całą plejadę światowych gwiazd muzyki, podbiło serca internautów. 

 
Michał Szpak parodiuje Edytę Górniak
 
Michał Szpak przebrany za Edytę Górniak, to pomysł popularnej platformy Netflix na spot promujący najnowszy film Eurovision Song Contest: Historia Zespołu Fire Saga, który opowiada o najsłynniejszym konkursie muzycznym. 
 
 
Wideo, na którym Michał Szpak wcielił się w Edytę Górniak, podbiło serca internautów. Trzeba przyznać, że w lejącej się, krótkiej białej sukience, muzyk prezentuje się wyjątkowo dobrze. Gwiazdor udowodnił, że jest nie tylko świetnym aktorem, ale i ma do siebie ogromny dystans. Co na to sama diwa i za jakie muzyczne ikony przebrał się piosenkarz?
  1. Gabriel z programu „Królowe Życia” cierpi po rozstaniu. Wyjechał z Warszawy, pokazał smutne zdjęcia
  2. Chcesz jak najszybciej ukisicić ogórki? Mamy niezawodny i błyskawiczny sposób
  3. Mieszkańcy Łodzi nie wierzyli własnym oczom. Rodzice prowadzili dzieci na smyczy, odpowiedzą przed prokuraturą

Michał Szpak w spocie Netflixa

Poza Edytą Górniak, Michał Szpak przebrał się za Conchitę Wurst, Salvadora Sobrala, członka mrocznego zespołu Lordi i cały zespół ABBA. Dodatkowo muzyk zaśpiewał piosenkę Volcano Man, która powstała specjalnie na potrzeby filmu. Jak podoba wam się taki pomysł?

ZOBACZ WIDEO:

 W najnowszym spocie Netflixa Michał Szpak parodiuje Edytę Górniak oraz inne światowe gwiazdy muzyki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz, który okrutnie i nieludzko krzywdził i wykorzystywał nastolatków, chciał ułaskawienia od Dudy. Otrzymał „kościelną karę śmierci”
  2. Ponad 70 osób wylądowało w szpitalu. W Mielnie 2 lata temu rozegrał się dramat, a hotel wciąż pozostaje otwarty
  3. Uwielbiany polski kabareciarz błaga tylko o jedno. Sytuacja jest dramatyczna, liczy się każda pomoc
  4. Antek Królikowski szybko pocieszył się po rozstaniu. Pokazał zdjęcie, które mówi wszystko
  5. Gdzie na grzyby? Wiemy, gdzie pojawiło się ich mnóstwo
  6. Polacy nie mają pojęcia, co działo się za kulisami „Samych swoich”. Dochodziło do skandalicznych zachowań

źródło: pudelek.pl

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.