Michał Szpak chętnie włącza się we wszelkie akcje charytatywne oraz dobroczynne. Tym razem za jedyne 20 tysięcy złotych możesz zjeść kolację ze swoim idolem, a jednocześnie okazać wsparcie potrzebującym. Osoba, która wygra tę licytację, będzie prawdziwym szczęściarzem. Licznik na ten moment wskazuje naprawdę imponującą kwotę.

Michał Szpak uznawany jest za jednego z najpopularniejszych, a jednocześnie najbarwniejszych artystów polskiego show-biznesu. Nie jest tajemnicą, że mężczyzna uwielbia włączać się we wszelkiego rodzaju działalności dobroczynne. Okazuje się, że wizyty w szpitalach dziecięcych, czy zbiórka pieniędzy na leczenie jednej z uczestniczek programu The Voice of Poland to jeszcze nie koniec akcji, w które zaangażował się piosenkarz.

Michał Szpak wziął udział w akcji charytatywnej

Charyzmatyczny artysta w ostatnim czasie zaangażował swoich fanów do zbiórki pieniędzy na leczenie finalistki 8 edycji programu The Voice of Poland, Mai Kapłan.

Michał Szpak
facebook.com @Michał Szpak

Okazuje się, że na tym nie koniec. W tym samym czasie odbywa się też niesamowita licytacja, z której dochód w całości przekazany zostanie na leczenie Mateusza Pergałowskiego, chorującego na raka żołądka. Mężczyzna w tym roku skończył 30 lat. Oprócz tego jest szczęśliwym mężem i wspaniałym ojcem dwójki dzieci.

Zainteresowanie jest ogromne 

To zupełnie zrozumiałe, że aukcja cieszy się rekordowym zainteresowaniem. Do wygrania jest bowiem spotkanie z Michałem Szpakiem w ekskluzywnej restauracji.

Przypomnijmy, że licytacja odbywa się na stronie internetowej charytatywni.allegro.pl. Pomimo tego, że trwa ona do piątku 6 grudnia do godziny 20:16, licznik już teraz przekroczył imponująca liczbę 20 tysięcy złotych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Szpak
facebook.com @Michał Szpak

Artysta zaangażował się w wyjątkową licytację. 

Michał Szpak
facebook.com @Michał Szpak

Zainteresowanie jest olbrzymie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Kamil D. został zatrzymany przez policję. Dziennikarzowi postawiono kolejne zarzuty
  3. Mama usłyszała głośny huk. Pobiegła na miejsce i zobaczyła głowę synka, zamarła
  4. Pierwsza Dama znów olśniewa. Pojawiła się w towarzystwie znanej aktorki
  5. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
Poprzedni artykułAleksandra Woźniak, gwiazda „13 posterunku”, żałuje wystąpienia w serialu. To zniszczyło jej karierę?
Następny artykułPies zasnął pod siedzeniem kierowcy autobusu. Jednak nie to było najdziwniejsze
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.