Michał Szpak to jedna z najbardziej wyrazistych postaci w polskim show-biznesie. Jego oryginalna uroda, burza włosów i odważne stroje od razu przyciągają wzrok – jak się okazuje, niezależnie od płci! Muzyk przyznał, że bywało, że podrywali go mężczyźni, którzy wzięli go… za kobietę!

Artysta rzeczywiście może poszczycić się dość androgeniczną urodą – ma delikatne rysy twarzy, długie włosy, a do tego nie boi się rzucających się w oczy ubrań we wszystkich kolorach tęczy. Choć dziś dużo trudniej pomylić go z kobietą ze względu na jego bujny zarost, przyznał, że w przeszłości zdarzały mu się takie sytuacje. 

Styl Michała Szpaka wzbudzał kontrowersje

Piosenkarz zadebiutował w programie X Factor, gdy miał tylko 21 lat. Jego subtelna uroda w połączeniu z długimi włosami, biżuterią i makijażem wzbudziła wówczas wiele kontrowersji. Choć artyści często mają bardzo kolorowy, sceniczny wizerunek, Szpak w 2011 roku pozostawał jedną z odważniejszych osób w muzyce, jeśli chodzi o styl.

– Muszę was rozczarować, nie jestem transwestytą. Gdybym był, nie miałbym oporów, żeby się do tego przyznać. Jestem metroseksualny. Wszystkie ciuchy, które noszę, są męskie. Męskie są ozdoby i biżuteria, które mam na sobie. Tylko że jest tego dużo, a ludzie nie są przyzwyczajeni wyjaśnił piosenkarz w wywiadzie z Vivą sprzed lat.

Michał Szpak był mylony z kobietą

Michał Szpak nie nosił wówczas zarostu, na pierwszy rzut oka można więc było pomylić się i wziąć go za piękną kobietę! Artysta przyznał, że zdarzały mu się sytuacje, w których mężczyźni rzeczywiście się mylili – nigdy jednak nie uważał tego za powód do wstydu!

– Maluję się, bo lubię kształt malowanego oka. Jest wtedy bardziej wyraziste, można je dostrzec. Mam androgeniczną urodę. Dlatego ludzie mylą mnie z kobietą – opowiadał w rozmowie z Vivą – Zdarza mi się, że podrywają mnie faceci. Stawiają drinki przy barze, zaczepiają. Obracam sytuację w żart. Każdy ma prawo się pomylić.

Gwiazdor przez te wszystkie lata udowodnił, że jego styl jest autentyczny – od czasu, gdy pojawił się w mediach, wciąż zaskakuje nas kolejnymi szalonymi kreacjami. Choć pozostał wierny długim włosom, dziś nosi zarost, który utrudnia pomylenie go z kobietą!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał szpak
instagram.com/michal_szpakofficial

Michał Szpak słynie z kolorowego, bezkompromisowego wizerunku.

michał szpak
instagram.com/michal_szpakofficial

Kilka lat temu wyglądał dużo delikatniej, przez co często był mylony z kobietą!

michał szpak
kadr z programu „X Factor”

Tak piosenkarz wyglądał, gdy pierwszy raz zobaczyliśmy go w telewizji. Można się pomylić?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Alanis Morissette urodziła. 45-letnia gwiazda pokazała zdjęcie maluszka
  2. Pasażerowie samolotu, którzy powinni się za siebie wstydzić. Zachowali się żenująco
  3. Miała wszystko. Urodę, karierę i niezwykłe perspektywy, przerwała to tragedia
  4. Rodzice Braci Golców nie spodziewali się bliźniąt. „Mieliśmy być córeczką, a tu niespodzianka!”
  5. Maciej: „Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi takie rzeczy, że sobie nie wyobrażacie”

źródło: pudelek.pl

 

 

Poprzedni artykułInternauci masowo udostępniają sobie zdjęcie kleszczy w psich łapach. Psiak miał ich kilkadziesiąt
Następny artykułGęś trzęsła się porzucona na ulicy. Gdy podeszli bliżej zorientowali się, że pod skrzydłem chowa szczeniaka
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.