Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Szpak na koncercie w Polsacie. Jeden element jego stylizacji szczególnie zwraca uwagę
Karol Osiński
Karol Osiński 15.02.2021 12:05

Michał Szpak na koncercie w Polsacie. Jeden element jego stylizacji szczególnie zwraca uwagę

fot. TRICOLORS/East News

Walentynkowy koncert Polsatu już za nami. Wydarzenie od początku zapowiadało się wyjątkowo, a dzisiaj śmiało możemy powiedzieć, że warto było na nie poczekać. Zaskoczeń było co niemiara, jednak zdecydowanie największe zafundował nam Michał Szpak. Szczególną uwagę przyciągnął jeden element jego stylizacji, a konkretnie paznokcie gwiazdora, na których namalowane były pioruny, czyli symbol Strajku Kobiet.

Na koncercie pojawiło się mnóstwo gwiazd, które od lat brylują na polskiej scenie muzycznej. Wśród nich był Michał Szpak, który jak zwykle zachwycił widzów, nie tylko wokalem, ale także stylizacją.

Michał Szpak paznokcie

Tegoroczny walentynkowy koncert Polsatu odbył się w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Imprezę poprowadzili Wiktoria Gąsiewska i Jurek Mielewski, a na scenie pojawiło się wielu artystów, których kariera stanowi dla niejednego fana prawdziwą inspirację muzyczną.

Zaliczyć można do nich: Michała Wiśniewskiego, Eleni, Golec uOrkiestrę, Anię Wyszkoni, Beatę Kozidrak, Sławomira i Kajrę, Grzegorza i Patrycję Markowskich, czy Michała Szpaka. Muzyka w ich wykonaniu była naprawdę wyjątkowa, jednak nie tylko to zwracało uwagę telewidzów.

Szczególnie należy skupić się na ostatnim z wymienionych artystów, czyli Michale Szpaku. Piosenkarz pojawił się na scenie w czarnej marynarce, pod którą nie było żadnej koszuli, a także długich czarnych spodniach. Na tym stylizacja artysty się nie kończyła.

Warto zwrócić uwagę na paznokcie Michała Szpaka, na których znajdowały się pioruny oznaczające symbol Strajku Kobiet. Piosenkarz dał tym gestem jasno do zrozumienia, że wspiera kobiety w walce o swoje prawa. Uważacie, że koncert walentynkowy był odpowiednim miejscem do przedstawienia przez artystę swoich poglądów?

Koncert walentynkowy Polsatu

Chociaż w Polsacie coraz częściej dochodzi do wielu zmian, to tradycja koncertowa musiała zostać podtrzymana. Wyżej wymienieni artyści dostarczyli telewidzom mnóstwo rozrywki, podczas której mogli się świetnie bawić. Co takiego zagrali ulubieni wykonawcy?

Jako pierwsi na scenie pojawili się bracia Golec, o których pod koniec ubiegłego roku było bardzo głośno. Wykonali swój kultowy hit pt. Lornetka, z kolei zaraz po nich na scenie przywitano Beatę Kozidrak. Popularna piosenkarka zaśpiewała piosenkę pt. Ta sama chwila, która przez lata znajdowała się na szczycie polskich list przebojów.

Chwilę potem ukłon przed widzami wykonał omawiany wcześniej Michał Szpak, który zafundował fanom dreszczyk emocji, śpiewając piosenkę Czesława Niemena pt. Jednego serca. Następnie pojawili się odpowiednio: Ania Wyszkoni, Eleni, ponownie Golec uOrkiestra, Sławomir i Kajra, znów Beata Kozidrak, oraz Grzegorz i Patrycja Markowscy.

Swoje występy powtórzyli także Ania Wyszkoni, Eleni oraz Michał Szpak. Oglądaliście walentynkowy koncert Polsatu? Koniecznie dajcie nam znać, jakie macie wrażenia po tym wyjątkowym wydarzeniu.

Zobacz zdjęcie:

Michał Szpak

Michał Szpak pojawił się na walentynkowym koncercie Polsatu. Na jego paznokciach można było dostrzec pioruny, symbolizujące strajk kobiet.

Link do artykułu oryginalnego:

„WALENTYNKI Z POLSATEM”: GWIAZDY NA ŚCIANCE

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: muzyka.interia.pl