Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wspaniałe wieści. Michał Szpak został jurorem w jednym z najpopularniejszych programów w Polsce
Michał Włoch
Michał Włoch 17.01.2020 20:34

Wspaniałe wieści. Michał Szpak został jurorem w jednym z najpopularniejszych programów w Polsce

Michał Szpak: tata
instagram.com/michal_szpakofficial/

Michał Szpak to nie tylko utalentowany artysta, który za nic ma konwenanse, ale też człowiek, który nie boi się ciężkiej pracy. Do obowiązków związanych z koncertowaniem Michałowi właśnie doszła kolejna praca w telewizji!

Michał Szpak to artysta, który uwielbia dzielić się swoją rozległą wiedzą i doświadczeniem z mniej otrzaskanymi z wielkimi scenami artystami – dlatego jest tak świetnym jurorem w programie The Voice. Zasiadanie w konkursowym jury tak bardzo spodobało się Michałowi, że od teraz będzie jurorem w kolejnym programie.

Michał Szpak znów jurorem?

Michał Szpak będzie nowym jurorem w programie Szansa na Sukces! To bardzo odpowiedzialna rola, ponieważ zwycięzca talent-show będzie reprezentował nasz kraj podczas 65. konkursu Eurowizji, który odbędzie się za kilka miesięcy w Rotterdamie.

Wybór Michała Szpaka na jurora Szansy na Sukces nie jest przypadkowy. Reprezentował on bowiem Polskę podczas konkursu Eurowizji w roku 2016, śpiewając utwór Color of your life – choć nie został doceniony przez jurorów, to bardzo spodobał się publiczności z całego świata, która oddała na niego ogromną ilość głosów.

Kto jeszcze wystąpi w Szansie na Sukces?

Pomysł wybierania naszego reprezentanta na konkursie Eurowizji przy pomocy programu telewizyjnego sprawdził się w przypadku dziecięcej edycji konkursu. Viki Gabor zwyciężyła i Polska po raz drugi pod rząd mogła cieszyć się z triumfu.

Michał Szpak to nie jedyny znany juror. Jury konkursu uzupełnią inni artyści, którzy mają doświadczenie z konkursem Eurowizji. Oceniać uczestników eliminacji do europejskiego konkursu piosenki oceniać będą Cleo i Gromee.

Cleo wystąpiła na Eurowizji w roku 2014, a Gromee stosunkowo niedawno, bo w roku 2018. Nie udało im się jednak zdobyć serc jury ani publiczności. Do teraz naszym największym eurowizyjnym sukcesem jest drugie miejsce Edyty Górniak z roku 1994.

Zeszłoroczny konkurs Eurowizji wygrał Holender Duncan Lawrence i z tego powodu to właśnie jemu ojczystemu państwu przypadł zaszczyt organizowania konkursu Eurowizji. Gala odbędzie się w Rotterdamie 12,14 i 16 Maja.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał szpak

Michał Szpak z pewnością będzie dobrym jurorem – ma w tym doświadczenie!

Ile zarabia Cleo

Cleo również będzie oceniać uczestników show.

Viki Gabor

Taka forma eliminacji do konkursu zdaje egzamin – Viki Gabor wygrała Eurowizję dla dzieci!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Nastolatka była szykanowana z powodu wyglądu. Ludzie byli przekonani, że ma chude nogi, prawda okazała się inna
  4. Znaki zodiaku mężczyzn, którzy nigdy się nie ustatkują. 3 zodiaki wiecznych Piotrusiów Panów
  5. Młoda Pola Raksa wyglądała przeuroczo. Zdjęcia nastoletniej aktorki robią wrażenieNatalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni