Michał Szpak udzielił swojego pierwszego wywiadu, mając zaledwie 13 lat. Już wtedy wiedział, że chce związać swoją karierę z muzyką! Aż trudno uwierzyć, że uroczy  nastolatek z nagrania to aktualnie jedna z największych gwiazd. Nie jest łatwo go rozpoznać.

Michał Szpak udzielił pierwszego wywiadu, będąc 13-letnim chłopcem. Do sieci trafiło nagranie, na którym gwiazdor wypowiada się o swoim występie. Ciężko go rozpoznać!

Michał Szpak udzielił wywiadu w wieku 13 lat

Do sieci trafił filmik z pierwszym wywiadem Michała Szpaka. Kiedy miał 13 lat wystąpił w swoim rodzinnym mieście Jaśle. Odbywał się wówczas konkurs, który nazywał się Gim Hit. Chłopiec wykonał piosenkę zespołu T.Love, pt.: Chłopaki nie płaczą. Jego występ spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, to zmotywowało chłopca do realizowania swoich marzeń o karierze muzycznej!

Michał Szpak udzielił wtedy krótkiego wywiadu dla lokalnej telewizji. Trudno w nastolatku rozpoznać aktualnego gwiazdora. Jedno się tylko nie zmieniło – artysta od zawsze nosił długie włosy! 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Rząd ogłosił, że jest już skuteczny lek na koronawirusa. Świetna wiadomość z Brazylii
  2. Zamówienie z domu opieki zaniepokoiło dostawcę, zawiadomił policję. Wtedy straszna prawda wyszła na jaw
  3. Agnieszka Woźniak-Starak samotnie spędza urodziny. Pierwszy raz od dawna wspomniała o Piotrze

Obiecujący początek kariery

Michał Szpak od samego dzieciństwa szkolił swój głos. Już jako 9-latek śpiewał w Domu Kultury pastorałki. Od tej pory regularnie brał udział w konkursach muzycznych. Jak się okazało jego starania i marzenia się opłaciły. Teraz Szpak jest prawdziwym, cenionym na rynku artystą.

Swoje doświadczenia konkursowe i te związane z udziałem w różnych talent-show wokalista dzieli się z uczestnikami programu TVP The Voice of Poland. Michał Szpak występuje tam jako juror i trener w jednym. Jak widać jego doświadczenia konkursowe, sięgają czasów dzieciństwa, więc może udzielać  cennych rad kolegom po fachu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Michał Szpak
instagram.com @michal_szpakofficial

Dziś gwiazdor jest rozpoznawalnym i cenionym muzykiem. Swoją wiedzą dzieli się artystami chcącymi rozpocząć swoją karierę.

michał szpak
fot. youtube.com/ Janusz Fan Rocka

Ciekawe, kto z nas rozpoznałby w tym 13-latku przyszłego gwiazdora?

Pierwszy wywiad Michała Szpaka. Chłopiec jest bardzo zadowolony ze swojego występu. Musiał naprawdę zachwycić jurorów, skoro poproszono go o kilka słów!

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do kiedy obowiązuje nakaz noszenia maseczek? Minister Szumowski odpowiedział, smutne
  2. Ogromne zmiany w Polsce. Premier zdradził cały plan, wiadomo co z hotelami i wakacjami
  3. Nie dość, że nie założyła maseczki, to jeszcze kompletnie rozebrała się na zewnątrz. Zdjęcie Justyny Żyły wywołało burzę
  4. Była żona Macieja Kurzajewskiego zdobyła się na bolesne wyznanie. „Ja wiem, jak to jest, gdy nie ma dokąd uciec”
  5. Lekarze murem za wybitnym ekspertem. Padł ofiarą ataków TVP, bo się sprzeciwił

źródło: rmf.fm

 

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl