Michał Szpak od trzech lat jest trenerem w programie The Voice of Poland. Nie oznacza to jednak, że wciąż nie zdarzają mu się wpadki. Na szczęście Tomasz Kammel zainterweniował. Co się wydarzyło na wizji?

Wpadki na wizji nie są obce Tomaszowi Kammelowi. W 2016 roku to właśnie on był jednym z prowadzących programu Pytanie na śniadanie, gdy iluzjonista nadział gwóźdź na rękę Marzeny Rogalskiej. Tym razem obyło się bez krwi, ale znów prezenter znów musiał uratować sytuację podczas wpadki innej osoby. 

Michał Szpak zaliczył wpadkę

Michał Szpak znany jest z nieskrępowanej ekspresji w swojej twórczości i wyglądzie. Piosenkarz nie boi się szokować i wzbudzać kontrowersji. Tym razem mógł jednak posunąć się za daleko.

Michał Szpak, oceniając jeden z występów w programie The Voice of Poland, użył słowa „zaj****a”, które powszechnie uznane jest za wulgaryzm. Tomasz Kammel musiał upomnieć piosenkarza i przypomnieć, że program jest emitowany na żywo.

Michał Szpak
fot. facebook.com @voiceofpoland

Kto odpadł z The Voice of Poland?

Dziesiąty sezon The Voice of Poland obfituje w emocje. W sobotnim odcinku nie było inaczej, który zaczął się od występu drużyny Margaret. Sonia Michalczuk była zmuszona pożegnać się z programem po swoim występie. Z drużyny Kamila Bednarka padło na Julię Olędzką, która odpadła z talent show.

Następnie przyszła kolej na drużynę Tomsona i Barona, z której odszedł Patryk Żywczyk. Z grupą Michała Szpaka pożegnał się Piotr Szewczyk.

W sobotnim odcinku pojawiła się Justyna Steczkowska, która zaskoczyła jednego z uczestników Kubę Dąbrowskiego. Podczas spotkania nie obyło się bez łez.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Szpak: tata
instagram.com/michal_szpakofficial/

Michał Szpak jest trenerem w programie The Voice of Poland.

Michał Szpak
fot. screen z youtube.com Tomasz Kammel

W programach na żywo często zdarzają się gafy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Partnerka znanego rapera oskarżyła go o stosowanie przemocy. Pokazała drastyczne nagranie
  3. Mąż utrudniał Poli Raksie karierę aktorską. Był o nią chorobliwie zazdrosny i wdawał się w liczne romanse
  4. Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że co roku robi „awantury” w sklepie. Zawsze z tego samego powodu
  5. Beata Tyszkiewicz nie rozstaje się ze swoim niebieskim naszyjnikiem. Kryje się za nim niesamowita historia
  6. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  7. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
 
Poprzedni artykułAdoptowała psiego seniora, ponieważ wyglądał identycznie jak jej szczeniak z dzieciństwa. Okazało się, że to ten sam pies
Następny artykułKosmetyczka zbladła, gdy zobaczyła rzęsy klientki. Przez miesiąc nie przemywała oczu
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.