Michał Szpak najprawdopodobniej nie będzie zbyt dumny ze swojej najmłodszej siostry. Dziewczyna pochwaliła się na Instagramie łóżkowymi igraszkami ze swoim chłopakiem. Pomimo tego, że zdecydowała się iść w muzyczne ślady starszego brata, nie próżnuje i wydaje się naprawdę zakochana. Kadr, który opublikowała, jest bardzo namiętny i wyzywający. Tym samym wywołała poruszenie.

Artysta jakiś czas temu udowodnił, że w rodzinie naprawdę tkwi siła. Trener The Voice of Poland dodał post, który spotkał się z imponującym odzewem. 29-latek postanowił wesprzeć muzyczną działalność swojej najmłodszej siostry i opublikował piosenkę, którą nagrała. Dzięki temu zyskała ogromną popularność. Tymczasem dziewczyna zdecydowała się na opublikowanie prowokacyjnego zdjęci

Michał Szpak nie będzie miał powodów do dumy?

Ewa Szpak, czyli najmłodsza siostra Michała Szpaka nigdy wcześniej nie ujawniała swojego zamiłowania do muzyki. Tymczasem okazuje się, że dziewczyna chciałaby pójść w ślady znanego brata i podobnie jak on rozpocząć swoją wokalną przygodę. Nie ma w tym nic dziwnego. Nastolatka ma ogromny talent, a wsparcie znanego brata może okazać się kluczem do sukcesu.

-Tak to jest już w rodzinie Szpaków, że każdy lubi swoją niezależnością się dzielić.Oto przedstawić Wam chce utwór mojej najmłodszej, którą udało Wam się już poznać (…) Ewa Szpak i jej własna kompozycja wraz z tekstem miłego słuchania !- napisał Michał, udostępniając pierwszy utwór swojej siostry.

Okazuje się, że na ten moment Ewa skupia się nie tylko na rozwoju swojej kariery muzycznej, a intymne zdjęcie, które dodała na Instagramie jest najlepszym dowodem, świadczącym o słuszności tych słów.

Najmłodsza siostra opublikowała pikantny kadr 

Na Instagramie Ewa Szpak dodała zdjęcie, które wywołało istne poruszenie. Dziewczyna pokazała bowiem miłosne uniesienie ze swoim ukochanym chłopakiem. Wszystko wskazuje na to, że jest naprawdę zakochana. Co ciekawe, tym razem kadr niezwykle spodobał się obserwatorom, a komentarze wyrażające zachwyt nad intymnym ujęciem ciągnęły się w nieskończoność. 

Dwa Misiaczki! Pozdrawiam Serdecznie Gołąbeczki- napisała jedna z Internautek. 

-Szczęścia ❤️- dodała kolejna.

– Ogień- spuentowała ostatnia.

Redakcja Lelum.pl podobnie jak internauci życzy zakochanym wszystkiego dobrego. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Szpak
instagram.com @ewa_szpak

Bardzo intymne zdjęcie. Michał Szpak będzie zadowolony?

Michał Szpak
instagram.com @ewa_szpak

Ewa postanowiła pójść w ślady starszego brata. 

Michał Szpak
facebook.com @szpakmichal

Może liczyć na wsparcie starszego brata. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Uwielbiany polski wokalista cierpi na nieuleczalną chorobę. Druzgocące słowa gwiazdora
  3. Kim jest Jan Komasa? Reżyser nominowany do Oscara ma 
  4. niezwykłą rodzinę
  5. Paznokcie u stóp, które budzą dreszcze. 10 zdjęć kobiet, które przesadziły z pedicurem
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

 

Poprzedni artykułSzczeniaki trzymane w klatka dla królików pod Warszawą. Pseudohodowla sprzedawała „rasowe” pieski
Następny artykułNasze babcie bez wahania nakładały jeden składnik na włosy. Kiedy poznasz jego właściwości, też zaczniesz
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.