Michał Szpak ma psychofankę! Kobieta chciała wrobić go w romans, miała dostawać od muzyka niemoralne propozycje. Screeny, które ujawniono, są bardzo intymne. Muzyk dosadnie powiedział, co myśli o takim flircie.

Michał Szpak cieszy się ogromnym gronem fanek. Charyzmatyczny muzyk przyciąga tłumy fanów, którzy daliby wiele, za choćby chwilę rozmowy. Niektórzy marzą nawet o romansie z gwiazdorem. Jedna z tych osób posunęła się za daleko i spreparowała rozmowy, z których miało wynikać, że Michał Szpak podrywa nieznajome kobiety w sieci.

Michał Szpak ma psychofankę

Wiele gwiazd poznało już ciemne strony posiadania psychofanów. Osoby te są w stanie posunąć się do naprawdę przerażających rzeczy. Wiele amerykańskich gwiazd przekonało się, że psychofani są w stanie nawet włamać się do ich prywatnych posiadłości. W przypadku Michała Szpaka skończyło się na fałszywych wiadomościach, które trafiły do muzyka, a ten je upublicznił i wydał oświadczenie. 

-Czy nie widzisz, że dla mnie ocean ma kolor twoich oczu? Czy nie możesz mi zaufać? — miał pisać piosenkarz.

michał szpak
instagram.com/michal_szpakofficial

Kobieta miała opierać się zalotom gwiazdora, który chciał ją poderwać. Jaka jest prawda? Michał Szpak oświadczył, że nie byłby w stanie flirtować w tak tandetny sposób i cała sytuacja raczej go rozbawiła. Z pewnością jest już przyzwyczajony do dziwnych pomysłów jego fanów, którzy kilka lat temu założyli nawet konto na profilu randkowym i podawali się za Michała.

michał szpak
instagram.com/michal_szpakofficial

Z kim jest Michał Szpak?

Nie wiadomo z kim jest Michał Szpak, bo piosenkarz bardzo chroni swojej prywatności i nie wypowiada się na temat związków. Nie ma jednak wątpliwości, że jest obiektem pożądania wielu osób. Jego delikatna uroda i długie włosy przyciągają tłumy wielbicielek. W przeszłości podejrzewano, że nawiązał bliższe relacje z Pauliną Biernat, Martą Gałuszewską czy Natalią Zastępą, ale muzyk zaprzecza, że z którąś z pań miało łączyć go coś więcej niż przyjaźń.

michał szpak
instagram.com/michal_szpakofficial

Pod koniec 2018 roku w mediach pojawiła się informacja, że Michał Szpak jest w związku, ale wtedy także piosenkarz nie chciał się wypowiadać. Najprawdopodobniej obecnie jest sam. Muzyk przyznaje, że ze względu na jego wygląd często podrywają go mężczyźni, ale jego typem są ciemnoskóre kobiety. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miliard telefonów zagrożonych atakiem. Twoja komórka również
  2. Urszula Dudziak przeżyła dramat. Jej ukochany zabił się, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
  3. Agnieszka Woźniak-Starak odpisała fance, która też straciła męża. „Mam nadzieję, że zaświeci jeszcze słońce dla Pani jak i dla mnie
  4. Barbara Kurdej-Szatan do męża: „Idziemy się nawalić”. Fani martwią się o jej zdrowie
  5. Doda w ostrych słowach o TVN. Zdradziła zakulisowe szczegóły, które powalają na kolana
  6. Filip Chajzer przesadził w Dzień Dobry TVN? Fani oburzeni, „Za taki żart można stracić pracę”
Poprzedni artykułHanna Lis cierpi na wstydliwą chorobę. Gwiazda pokazała, co robi z jej twarzą
Następny artykułMężczyzna ustawił blokadę w lodówce. Chciał powstrzymać narzeczoną przed jedzeniem słodyczy
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.