Michał Szpak ma ogromne powody do radości – jego rodzina właśnie się powiększyła! Nie obyło się jednak bez stresu, bo w ważnej chwili wokalista utknął na lotnisku i nie mógł dotrzeć do szpitala. Na szczęście poród przebiegł pomyślnie, a muzyk w końcu trafił do najbliższych.

Od samego rana Michał Szpak był bardzo poddenerwowany. Okazało się, że dziś zostanie stryjkiem, a jego samolot uległ awarii w połowie lotu do Warszawy. Po kilku godzinach muzyk dotarł na miejsce i powitał nowego członka rodziny. Nie ukrywa, że to ważny dzień w jego życiu!

Michał Szpak: dziecko w rodzinie muzyka

To był bardzo stresujący dzień dla Michała Szpaka. W dniu narodzin malucha piosenkarz utknął na lotnisku i nie mógł jak najszybciej pojawić się w stolicy. Na szczęście po kilku godzinach udało mu się do lecieć i powitać na świecie uroczą dziewczynkę. Michał relacjonował wszystko na Instagramie.

– Dzisiaj pierwsza z rodu Szpaków pojawi się na świecie, więc proszę trzymać kciuki. BĘDĘ WUJKIEM – pisał na InstaStories.

michał szpak
instagram.com @michal_szpakofficial

W końcu Michał Szpak dotarł do Warszawy i od razu ruszył do szpitala. Tam już czekała na niego nowo narodzona bratanica. Dumnym tatą został starszy brat muzyka, Damian. Fani Michała składają gratulacje i nie mogą doczekać się jego zdjęć z maleństwem.

Michał Szpak: rodzeństwo

Michał Szpak ma trójkę rodzeństwa. Jego brat Damian jest bokserem, a młodsza siostra Ewa interesuje się śpiewem. Od dawna wiadomo, że wokalista ma świetne relacje ze swoją straszą siostrą Marleną, która jest śpiewaczką operową. Wielokrotnie razem występowali, czym zachwycali publiczność.

Michał Szpak
facebook.com@Michał Szpak

Rodzeństwo odziedziczyło swoje pasje po rodzicach. Tata Michała śpiewał w chórze, a jego mama śpiewała i grała na gitarze. Piosenkarz był bardzo związany z matką, która mieszkała we Włoszech. Często ją odwiedzał i bardzo przeżył jej śmierć w 2015 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. Nie żyje mistrzyni paraolimpijska. Miała zaledwie 40 lat, zdecydowała się na eutanazję
  3. Córka Agustina Egurroli ma już 11 lat! Gwiazdor opublikował ich wspólne zdjęcie
  4. Agnieszka Woźniak-Starak wyjeżdża z kraju? Została przyłapana w urzędzie, wyrabiała paszport
  5. Najlepsi mężowie mają jeden z tych 4 znaków zodiaku. Ślub z nimi to gwarancja wielkiego szczęścia
  6. Zostawił 5-miesięczne bliźniaczki z opiekunką, wszystko nagrywała ukryta kamera. Gdy zobaczył, co zrobiła kobieta, natychmiast wezwał policję
Poprzedni artykułKatarzyna Dowbor przeżywa trudne chwile. Jej mama miała wypadek
Następny artykułSuczka straciła w pożarze młode. Gdy spotkała osierocone szczeniaki, nie mogła ukryć wzruszenia
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.