Michał Szpak ma poważny problem. Jeden z najbarwniejszych artystów polskiej sceny muzycznej, który zadebiutował w 2011 roku w programie X-Factor, stracił dosłownie wszystko. Kariera wybitnego piosenkarza stanęła pod znakiem zapytania. Jak się okazuje, już nigdy możemy nie usłyszeć jego największych hitów. Po tym co się stało, fani są zdruzgotani.
 
Kiedy Michał Szpak na początku roku zdecydował się na kolejny krok w karierze, nikt nie spodziewał się tak dramatycznych konsekwencji. Teraz artysta mierzy się z poważnym problemem, niestety stracił wszystko, na co pracował przez lata. Nikt nie wie, co będzie dalej. 
 
 
Michał Szpak stracił prawa do utworów
 
Michał Szpak wraz z początkiem roku ogłosił ogromne zmiany w swoim życiu zawodowym. Jak się okazało, piosenkarz zakończył 9-letnią współpracę z menedżmentem Musicart i ogłosił, że od teraz będzie rozwijał się pod skrzydłami Macieja Durczaka i firmy Rock House Entertainment. Niestety, decyzja artysty poniosła za sobą ogromne konsekwencje. 
 
 
Choć wszystko wskazywało na to, że rozstanie artysty z agencją przebiegło w przyjacielskiej atmosferze, niespodziewanie Musicart wydało oświadczenie, z którego wynika, że wraz ze zmianą menedżmentu, Michał Szpak stracił prawa do swoich największych hitów. To jednak nie koniec dramatu piosenkarza. 
Michał Szpak nie może śpiewać swoich piosenek
 
Równie niespodziewanie z serwisu YouTube i oficjalnego konta piosenkarza zniknęły takie hity jak Jesteś Bohaterem i Byle być sobą. Co na to obecny menadżer?
 
– To jest niezrozumiałe dla mnie. To decyzja poprzednich producentów Michała, o usunięciu jego piosenek z internetu. Nie mam na nią żadnego wpływu – powiedział w rozmowie z Plejadą Maciej Durczak. 
 
Wiele wskazuje na to, że niektórych piosenek Michała Szpaka już nigdy nie usłyszymy na koncertach artysty.
 
– Może śpiewać, ale za zgodą poprzedniej agencji. Ta zgoda wiąże się również z określonym wynagrodzeniem, które organizator takiego koncertu musi uiścić wobec jego byłych producentów – wyjaśnił portalowi menadżer. 
 
– Czyli de facto sprowadza się to do tego, że nie będzie ich grał, chyba że jakiś organizator zdecyduje się opłacić taką licencję, ale to jest tak niespotykana praktyka, że nie sądzę, aby ktoś się na to zdecydował – dodał.
 
Fani Michała Szpaka będą zdruzgotani. Jak się okazuje, niemal cały jego poprzedni repertuar jest objęty prawami autorskimi poprzedniej agencji.
 
ZOBACZ ZDJĘCIE:
Michał Szpak
Fot. Michał Szpak, Facebook

Michał Szpak na początku roku ogłosił zakończenie współpracy z agencją, z którą był związany przez 9 lat swojej kariery.

Michał Szpak
Fot. Michał Szpak, Facebook

Teraz okazuje się, że artysta stracił prawa do swoich utworów. Piosenkarz nie może grać na koncertach swoich największych hitów.

ZOBACZ TEŻ:
  1. Zborowska już mieszka w domu z basenem. Butelkowa kuchnia hipnotyzuje, ale taras budzi największy zachwyt
  2. Mieli spędzić rodzinny czas na plaży. Rodzice ogwórcili wzrok tylko na chwilę. Sytuacja nabrała rozpędu
  3. 6-latk zaprosił na urodziny ponad 30 osób. Nikt nie przyszedł. Finału jednak nie dało się przewidzieć
  4. Ujawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy
  5. Nie żyje gwiazda legendarnego serialu emitowanego na TVP. Polacy ją uwielbiali
  6. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra
  7. Zmiany dotyczące emerytur jeszcze nie są pewne. Jednak rząd zaciska pasa, seniorzy też będą musieli?
  8. Sensacyjne doniesienia obiegły media. Łukasz Szumowski rozważa rezygnację ze stanowiska, jest nawet przewidywana data dymisji
  9. Kim tak naprawdę była Ewa Milde i na co zmarła? Poruszająca historia niezwykłej polskiej aktorki znanej z „Czterdziestolatka”
źródło: plejada.pl
 

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.