Michał Szpak na zamieszczonym przez siebie wideo zaprasza na nietypową randkę. Świece, wykwintne dania, niepowtarzalny klimat i doborowe towarzystwo. Do tego niespodzianka na koniec sprawia, że ciężko się oprzeć!

Randki potrafią być stresujące, szczególnie te w ciemno. Nigdy jednak nie wiadomo, czy przypadkiem tego wieczoru nie pozna się swojej drugiej połówki. Na taką właśnie okoliczność w nietypowym wideo zaprasza nas wszystkich Michał Szpak. Nie wypada odmówić. Na takiej randce z pewnością nigdy nie byliście!

Michał Szpak zaprasza na randkę

Michał Szpak zaprasza na randkę w wyjątkowym wideo. Ukradkowe spojrzenia i zapalone świece? Naprawdę ciężko mu się oprzeć!

Filmik, na którym występuje uwielbiany wokalista i aktorka Agata Buzek, niesie niezwykłe przesłanie. Artyści zapraszają na dość nietypową randkę, ale uwaga! Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że tego wieczoru zakochasz się od pierwszego wejrzenia. 

  1. Paweł Królikowski w młodości. Wspominamy pierwsze role aktora
  2. Od czego zaczęła się choroba Królikowskiego? Jedno ugryzienie ruszyło lawinę nieszczęść
  3. Mąż dostał prezent od żony na 30 rocznicę ślubu. Zabił go w dramatycznych okolicznościach

Randka z pieskiem

Randka z pieskiem, to wyjątkowa inicjatywa, która ma na celu promocję adopcji zwierząt oraz pomoc schroniskom

Podczas wieczoru, który będzie miał miejsce 14 marca w Warszawie, będzie można zasiąść do wykwintnej kolacji przy świecach ze swoim czworonożnym przyjacielem lub znaleźć i zaadoptować swoją drugą psią połówkę. 

Jeżeli więc nie masz jeszcze swojego pieska do pary, a pragniesz podarować komuś dach nad głową, kolacja będzie idealnym pretekstem do bliższego poznania, rozmowy z wolontariuszami czy spędzenia wyjątkowego czasu z pupilem. Kto wie, może tego wieczoru naprawdę zaiskrzy? 

Wideo, które zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu, skruszy każde serce. Miło, że takie gwiazdy jak Michał Szpak, Agata Buzek i ich czworonożni przyjaciele udzielają się w tak szczytnych akcjach!

ZOBACZ FILM:

 

Michał Szpak i Agata Buzek zapraszają na nietypową randkę!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żona Zenka Martyniuka poprowadzi program w TVP? Ma zostać większą gwiazdą niż sławny mąż
  2. Paweł Królikowski uhonorowany przez polską aktorkę. Narysowała jego podobiznę „Jest mi cholernie przykro”
  3. Andrzej Grabowski zakochany. Tygodnik ujawnił, kim jest 30 lat młodsza kobieta
Poprzedni artykułMłoda para wprowadziła się do pięknego domu. Nie mogli się spodziewać, co zastaną w środku
Następny artykułSądzili, że nikt nie jest w stanie opanować ich pitbulla. Wtedy pojawił się prawdziwy bohater
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.