Michał Szpak nagrał utwór skierowany do przedstawicieli środowiska LGBT. Artysta zaznaczył, że jego projekt został stworzony z myślą o wolności i wsparciu dla osób, które są związane ze wspomnianą grupą społeczną. Piosenka pojawiła się na składance Music 4 Queers & Queens, nie zabrakło mocnych słów, które poruszyły fanów muzyka. 

Michał Szpak, od kiedy pojawił się w polskim show-biznesie, zaskakuje i nie stroni od kontrowersji. Tym razem postanowił zwrócić na siebie uwagę w słusznej sprawie. Muzyk nagrał utwór pt.: Zanim, który nie tylko wyeksponował jego niezaprzeczalny talent i wielki głos. Mam nadzieję, że ten projekt będzie wsparciem dla wolności – powiedział Michał Szpak, jak podaje portal plejada.pl. 

Michał Szpak znów zaskakuje 

Michał Szpak w ostatnim czasie nawiązał współpracę z Barbarą Wrońską, która w efekcie zaowocowała wspólnym projektem. Wrońska zaprosiła muzyka do nagrania utworu jej autorstwa, który finalnie trafił na składankę Music 4 Queers & Queens. Tekst piosenki pt.: Zanim, nawiązuje do środowiska LGBT i ma być swego rodzaju wsparciem dla przedstawicieli tej grupy.

Żyjemy w jednym z najbardziej homofobicznych krajów w Europie […] Mam nadzieję, że ten projekt będzie wsparciem dla wolności. To jest niezwykle ciekawa sytuacja i dowód na to, że jeśli się tylko chce i jest się zdecydowanym, to nie ma rzeczy niemożliwych – powiedział Michał Szpak, cytuje plejada.pl. 

  1. IMGW wydało ostrzeżenia dla kilku województw. Obowiązują żółte i pomarańczowe alerty
  2. Nagle Marta Kaczyńska zatrzymała się na spacerze z synem. Niebywałe, co zrobiła, została przyłapana
  3. Ogromna tragedia, nie żyje dziewczynka. Mieszkańcy Podlasia są załamani

Projekt dla środowiska LGBT

Składanka, na której znalazł się utwór Michała Szpaka i Wrońskiej, jest kontynuacją projektu stworzonego dla środowiska LGBT. Inicjatorem całego przedsięwzięcia jest Kayah. Piosenkarka w 2007 roku wydała płytę pt.: Music 4 Boys & Gays.

Tym razem Michał Szpak zaangażował się we wspomniany projekt, solidaryzując się ze środowiskiem LGBT. Cały tekst piosenki jest naprawdę poruszający i zwraca uwagę na problem nietolerancji. 

Zanim podpalisz całą nadzieję, rzuć kamieniem, rzuć kamieniem! […] Zanim osaczysz raniącym mnie słowem, rzuć kamieniem, rzuć kamieniem! – brzmi fragment refrenu piosenki. 

Piosenka niewątpliwie zwróciła na siebie uwagę i właśnie o to chodziło jej autorom. Tekst ma uzmysłowić, jak dotkliwy jest brak tolerancji i do czego może doprowadzić.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Szpak
fot. facebook.com/@szpakmichal

Michał Szpak opublikował wideo, które wzbudziło ogromne zainteresowanie.

michał szpak
Screen z youtube.com/tvnpl

Najnowszy utwór muzyka został skierowany do środowiska LGBT.

Michał Szpak
instagram.com/michal_szpakofficial/

Piosenka pojawiła się na składance Music 4 Queers & Queens.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urzędniczka zakażona koronawirusem. Ratusz wydał zalecenia, sanepid bada sprawę
  2. Nowe zmiany w Polsce już w poniedziałek, wielu może się zaskoczyć. Jest potwierdzenie
  3. Zagadkowa choroba dziecka odebrała szczęście rodzinie. Jeden z nielicznych przypadków w Polsce
  4. Renata Kaczoruk na najnowszym zdjęciu, w objęciach pięknych kobiet. „Mój coming out”
  5. Przechodnie usłyszeli spod ziemi płacz dziecka. Zareagowali natychmiast, zdarzył się cud
  6. Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne dane

Źródło: plejada.pl 

Poprzedni artykułAnna Dereszowska przerwała milczenie. Na jaw wyszły szczegóły o jej partnerze
Następny artykułMinisterstwo zdrowia właśnie wydało pilny komunikat. Ogromne zagrożenie dla wielu z nas
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.