Michał Szpak usłyszał na swój temat niebywale miłe słowa! Pochlebstw nie szczędził mu Tomasz Kammel, który wypowiedział się na jego temat w programie Pytanie na śniadanie. Artysta na pewno się ucieszy!

Michał Szpak to obecnie jeden z największych gwiazdorów polskiego show-biznesu. Jest nie tylko wyjątkowo charyzmatyczny, ale też utalentowany. Jak się okazuje ma on również wiele innych zalet, które postanowił wyjawić znany prezenter.

Michał Szpak w oczach Tomasza Kammela

W ostatnim czasie Tomasz Kammel w programie Pytanie na śniadanie postanowił poruszyć temat Michała Szpaka. Obaj panowie pracują nad produkcją popularnego show, The Voice of Poland. Ku zdziwieniu wszystkich, prezenter nie szczędził mu komplementów. Co więcej, wyznał, że to właśnie ten artysta jest jego ulubionym trenerem.

– Moim ulubionym trenerem jest Michał Szpak. To jest ekscentryczny artysta, kontrowersyjny, wrażliwy i delikatny. Do tego jest kulturalny i ładnie mówi po polsku – powiedział w wywiadzie.

Tomasz Kammel uważa również, że Michał Szpak co prawda jest narażony na różne sytuacje, które wynikają z jego wielkiego ekscentryzmu, to jednak ma w sobie taką siłę, a także samoświadomość, że kompletnie się tym nie przejmuje. Wszystko za sprawą tego, że nie musi on podkręcać swojego fantazyjnego sposobu życia. 

Jakim trenerem jest Michał Szpak?

W rozmowie w programie Pytanie na Śniadanie, Tomasz Kammel wyznał, że Michał Szpak jest wprost idealnym trenerem. Mimo swojej oryginalności, w doskonały sposób zajmuje się swoimi podopiecznymi w programie The Voice of Poland. Artysta udziela im wiele pomocnych rad, które następnie skutkują jeszcze większym otworzeniem się na muzykę.

Program The voice of Poland emitowany jest na antenie TVP2 od 2011 roku. Celem show jest odkrycie talentów wokalnych uczestników w wieku powyżej 15 lat. Na początku ubiegłego roku po raz pierwszy została wyemitowana taka wersja programu, która miała za zadanie otworzyć drzwi do kariery osobom młodym. Jedną z nich była Roksana Węgiel. Obecnie możemy oglądać zmagania starszych wokalistów w The Voice Senior, gdzie występują uczestnicy powyżej 60. roku życia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Szpak
instagram.com/michal_szpakofficial

Michał Szpak jest ulubionym trenerem The Voice of Poland Tomasza Kammela.

Michał Szpak
instagram.com/michal_szpakofficial

Według niego, artysta wręcz w idealny sposób zajmuje się uczestnikami programu.

Michał Szpak
instagram.com/michal_szpakofficial

Na szczere wyznanie zdobył się w programie Pytanie na śniadanie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Jolanta Kwaśniewska zdradziła prawdę o byciu Pierwszą Damą. Nie było łatwo
  4. Nie żyje legendarny aktor. ”Śmierć była niespodziewana”
  5. Jak dziś wygląda Krystyna Loska? Legendarna spikerka wciąż zachwyca urodą
  6. Nie żyje gwiazdor „M jak miłość”, „Klanu”, „Ekstradycji” i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

źródło:pytanienasniadanie.tvp.pl

 

Poprzedni artykułBrzuch mężczyzny powiększał się z dnia na dzień. Dopiero gdy zrobił USG, odkrył prawdę
Następny artykułDorota Gardias pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Na początku kariery miała inny gust i długie włosy
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.