Michał Szpak: brat piosenkarza jest bardzo przystojny. Chociaż bracia wybrali zupełnie inne ścieżki kariery, łączy ich wyjątkowo silna więź. Niedawno artysta opublikował ich wspólne zdjęcie z wakacji. Kim jest i czym zajmuje się Damian Szpak? 

Budowanie silnej więzi z rodzeństwem zawsze wymaga cierpliwości i determinacji. Często naznaczone są konfliktami i nieporozumieniami. Jednak zbudowanie przyjacielskiej relacji z bratem lub siostrą przyniesie pozytywne skutki na długie lata. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę słynny piosenkarz. Michał Szpak: brat piosenkarza jest dla niego wsparciem. Czym się zajmuje? 

Kim jest Damian Szpak, brat Michała Szpaka? 

Damian Szpak jest ratownikiem medycznym, na co dzień pomaga ludziom. Damian jest starszym bratem Michała, zawsze był dla niego wzorem do naśladowania i inspirował go na wielu płaszczyznach. To bardzo odpowiedzialny zawód, wymagający skupienia, spokoju i cierpliwości.

Chociaż Michał jest bardzo zapracowanym człowiekiem i nieustannie rozwija swoją karierę muzyczną, udało mu się znaleźć dla rodziny. Obecnie wraz z bratem przebywa w Tajlandii. Artysta opublikował ich wspólne zdjęcie na Instastories. Widać między nimi ogromne podobieństwo! 

Michał Szpak: brat Damian Szpak

Dla Michała relacje z rodziną są bardzo ważne i stale je pielęgnuje. Na jego Instagramie możemy zobaczyć wiele zdjęć w otoczeniu najbliższych. Wielokrotnie mogliśmy się przekonać o tym, ile dla niego znaczą więzy krwi. Siostra Michała, Marlena, z racji doświadczenia muzycznego pomagała mu w prowadzeniu warsztatów muzycznych dla uczestników programu The Voice of PolandRównie silną więź stworzył ze starszym bratem, Damianem. Dla Michała relacje z rodzeństwem są bardzo ważne. Wielokrotnie przekonał się o tym, że może liczyć na nich w każdej sytuacji, niezależnie od okoliczności. 

ZOBACZ ZDJĘCIE BRATA MICHAŁA SZPAKA:

michał szpak: brat
instagram.com @michal_szpakofficial

Szpak dał się poznać szerszej publiczności w talent show X-factor, emitowanym w telewizji TVN. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCzy Anna Grodzka ma dzieci? Wszyscy, którzy myśleli, że NIE mocno się zdziwią
Następny artykułJustyna Gradek i Philipp Plein. Historia miłości Polki i miliardera