Debata na temat orientacji seksualnej piosenkarza, trwa od dawna. Jego delikatny sposób bycia i niecodzienne ubrania od zawsze prowokowały pytanie: czy Michał Szpak jest gejem? W magazynie dla osób LGBT Replika, Szpak zabrał głos i wypowiedział się wprost na pytanie o swoją orientację.

Michał Szpak swoją karierę rozpoczął w programie X Factor, stacji TVN. Wykonał piosenkę Czesława Niemena, Dziwny jest ten świat i…zachwycił wszystkich! Jego pięć minut trwa już kilka lat! Niemal od początku kariery jego kontrowersyjny wygląd wzbudzał wiele pytań.

Długie włosy, pomalowane paznokcie i buty na obcasie, wywoływały zapytania na temat jego preferencji seksualnych. Ludzie do dziś zastanawiają się, czy ma chłopaka a może jest transwestytą? W magazynie Replika, piosenkarz postanowił odpowiedzieć na pytanie, które chciała mu zadać cała Polska.

Czy Michał Szpak jest gejem?

Reprezentant Polski na Eurowizji 2016 powiedział wprost, że to, czy jest gejem, to jego prywatna sprawa, a oceniany chce być z powodu swojej działalności artystycznej, a nie tego, kogo kocha:

– Jeśli ktoś gada, że jestem gejem, czy transwestytą, czy czymkolwiek innym, to… Jezus Maria, niech sobie mówi. Ja jestem Michał Szpak – powiedział w wywiadzie dla Repliki.

Tą wypowiedzią artysta chce uciąć wszystkie plotki. Niestety, ale wydaje się, ze właśnie takie wywiady powodują, że ludzie na nowo zaczynają zastanawiać się nad tematem…

ZOBACZ TEŻ:

  1. Melania Trump w szpitalu. Miała poważną operację
  2. Iron Majdan: ostra kłótnia i bluzgi Rozenek. „Ten program już mnie wk**ia”
  3. Nie żyje aktorka Margot Kidder

źródło: jastrzabpost.pl