Michał Szpak to nie jedyna utalentowana osoba w rodzinie! Wokalista wystąpił ze swoją siostrą, Marleną, która ma równie wielki talent co jej brat. Choć muzyk często opowiada o siostrze, wciąż mało osób zdaje sobie sprawę, że jest tak zdolna i piękna.

Marlena i Michał Szpak po raz kolejny wystąpili wspólnie, czym wywołali niemałe emocje. Wokalista chętnie zaprasza swoją siostrę na scenę i trzeba przyznać, że są wyjątkowo zgranym duetem. Kim jest Marlena Szpak i dlaczego tak rzadko możemy podziwiać ją u boku sławnego brata?

Michał Szpak wystąpił z siostrą

Pamiętacie Marlenę, której kilka lat temu Michał Szpak zadedykował bardzo oryginalne i dziś już kultowe życzenia urodzinowe? Wczorajszego wieczoru rodzeństwo wystąpiło razem na gali konkursu Lodołamacze w Warszawie, czym wywołali niezłą furorę. Choć wokalista często opowiada o siostrze, niewielu wie, jak bardzo jest utalentowana. 

Na gali rodzeństwo wykonało piosenkę E Più Ti Penso z filmu Dawno temu w Ameryce. Duet poradził sobie śpiewająco, a do tego prezentował się wyjątkowo stylowo! Rodzeństwo bardzo lubi wspólnie występować i jak powiedział Michał Szpak w wywiadzie z Party, nie rywalizują ze sobą, a raczej wspierają nawzajem.

michał szpak
instagram.com/michal_szpakofficial

Kim jest Marlena Szpak?

Kim jest Marlena Szpak? 33-letnia siostra Michała Szpaka jest wykwalifikowaną śpiewaczką operową, a także magistrem muzyki. Na co dzień mieszka we Włoszech, dlatego też nieczęsto ma czas występować z bratem. Utalentowane rodzeństwo co jakiś czas rusza w krótkie, wspólne trasy, niestety nie jest im łatwo zgrać napięte grafiki. Od zawsze są jednak ze sobą bardzo blisko i lubią razem występować, za każdym razem wywołując ciarki u publiczności. Ich głosy brzmią

 

niesamowicie!

Marlena pomaga także bratu w przygotowaniu uczestników The Voice of Poland do występów. Michał bardzo ceni sobie zdanie oraz pomoc siostry i przyznaje, że to jej zawdzięcza to, gdzie jest dziś.

– Właśnie Marlenie zawdzięczam fakt, że dziś stoję na scenie. Pamiętam, że po którymś z jej koncertów powiedziałem, że też tak chcę. Wtedy siostra zapisała mnie na lekcje do domu kultury w Jaśle – opowiedział w rozmowie z Party.

Aż miło popatrzeć na tak zgrany duet – nie mówiąc już o słuchaniu. Marlena i Michał Szpak to niezwykle utalentowane rodzeństwo – życzymy im samych sukcesów!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał szpak
instagram.com/marlenaszpak_official/

Marlena i Michał Szpak nie tylko oboje są utalentowani, ale także bardzo stylowi.

michał szpak
instagram.com/michal_szpakofficial/

Liczymy na więcej wspólnych występów!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyłudzili 7 mln złotych, sąd puścił ich wolno. Kuriozalny powód
  2. Katarzyna Skrzynecka nie chce brać ślubu kościelnego? Aktorka w mocnych słowach o Kościele
  3. Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Mężczyzna nie spodziewał się takich słów
  4. Iwona Pavlović ma powody do radości. Gratulacje spływają z całej Polski
  5. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu

źródła: eska.pl, jastrzabpost.pl, party.pl

 

 

 

Poprzedni artykułOjciec po śmierci 3-letniego syna spisał listę. Powinien ją przeczytać każdy rodzic
Następny artykułNowa kolekcja od Nife. Nadchodzący sezon pełen modnych niespodzianek
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.