Michał Szpak zostanie jurorem nowego show TVP. Piosenkarz zasiądzie w fotelu jurora u boku wielkich gwiazdy polskiej piosenki. Nowy program muzyczny Telewizji Polskiej może okazać się wielkim hitem. Znamy więcej szczegółów o nowym show, będziecie zaskoczeni.

Michał Szpak sam debiutował w programie X-Factor, gdzie oceniali go między innymi Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska. Od kilku lat sam przygląda się młodym talentom, w The Voice of Poland. Jak informuje dwutygodnik Flesz, młody wokalista będzie jurorem w nowym, niecodziennym programie TVP. U jego boku zasiądą wielkie gwiazdy.

Michał Szpak jurorem nowego programu

Telewizja Polska szykuje nowy program muzyczny. Po sukcesie The Voice of Poland i The Voice Kids przyszedł czas dać szansę osobom starszym na sprawdzenie ich umiejętności. The Voice Senior ma być do tego najlepszą okazją, a widowisko muzyczne zobaczymy na antenie TVP. Jak informuje Flesz, w roli jednego z czterech jurorów zobaczymy Michała Szpaka, który wcześniej był jurorem The Voice of Poland.

Partnerować mu będą Andrzej Piaseczny i Marek Piekarczyk, którzy również mają doświadczenie w ocenianiu uczestników. Największą niespodzianką jest zaangażowanie w roli jurora Maryli Rodowicz, która do tej pory jeszcze nie zasiadała w jury żadnego z programów telewizyjnych. Jedynie gościnnie, w jednym odcinku jurorowała w programach: Jak oni śpiewają oraz Bitwa na Głosy. Udział Maryli w programie z pewnością będzie dla niej nowym wyzwaniem, a dla producentów gwarancją zainteresowania mediów programem.

The Voice Senior

Michał Szpak ma 29 lat, a będzie oceniał uczestników powyżej 60 roku życia. Po sukcesie wersji podstawowej i dziecięcej programu The Voice, TVP postawiło na The Voice Senior. Zasady programu są takie same jak w normalnej edycji, jednak uczestnicy muszą mieć co najmniej 60 lat. Program cieszy się popularnością już między innymi w Rosji, Niemczech, Hiszpanii, Holandii i Belgii. Nie jest jeszcze znana konkretna data premiery debiutu formatu na antenie, jednak spekuluje się, że Michał Szpak i inne gwiazdy zasiądą w juty The Voice Senior już jesienią. Myślicie, że edycja dla seniorów powtórzy sukces poprzednich?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał szpak
materiały prasowe

The Voice Senior to nowy program TVP.

michał szpak
instagram.com@michal_szpak_official

Jednym z jurorów ma zostać Michał Szpak.