Michał Szpak podbija kolejne serca! Charyzmatyczny wokalista może pochwalić się niesamowitym magnetyzmem – ostatnio udało mu się oczarować samego Krzysztofa Ibisza. Mimo że jest facetem, to skradł moje serce – przyznał dziennikarz.

Krzysztof Ibisz właśnie zdobył się na wyjątkowo urocze wyznanie. Wraz z Michałem Szpakiem poprowadzi już dziś ważną imprezę – Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Panowie wspólnie odbywają próby i widać, że panuje na nich wyjątkowo przyjemna atmosfera! Czym Michał Szpak podbił serce prowadzącego?

Michał Szpak zauroczył Krzysztofa Ibisza

Profesjonalizm i doświadczenie Krzysztofa Ibisza oraz charyzma i humor Michała Szpaka – to z pewnością będzie wyjątkowe połączenie! Panowie razem poprowadzą dziś Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie, gdzie wystąpią same największe gwiazdy muzyki. Obecnie obaj przygotowują się na wieczorną imprezę i razem spędzają czas na zapleczu festiwalu. Na instagramie Krzysztofa Ibisza pojawił się post, który jest wyjątkowo uroczy!

W krótkim filmie widzimy Ibisza i Szpaka, którzy wspólnie spędzają czas w Sopocie. Prezenter zdobył się na urocze wyznanie!

– Przyznam wam, że Michał, mimo że jest facetem, to skradł moje serce, bo adoptował Hektora – mówi Krzysztof Ibisz.

Michał Szpak: Hektor

Hektor to oczywiście ukochany piesek piosenkarza! Artysta adoptował go kilka tygodni temu, czym zyskał wielką aprobatę fanów, a sam Hektor natychmiast stał się prawdziwą gwiazdą. Do grona miłośników zwierzaka dołączył właśnie Krzysztof Ibisz, który jest w piesku absolutnie zakochany! Michał Szpak zabrał ze sobą ukochanego czworonoga nad morze, gdzie wspólnie przygotowują się do występu na festiwalu – artysta pokazał na swoim story, że uczy się tekstu konferansjerki razem z ukochanym pupilem.

Krzysztof Ibisz również zakochał się w Hektorze – na filmiku słyszymy jak pyta Michała o samopoczucie pieska i wyraża nadzieję, że będzie trzymał za nich łapki. Wspaniale widzieć, że panowie tak się polubili! Nie możemy doczekać się, żeby usłyszeć, jak pójdzie im wspólne poprowadzenie festiwalu. Trzymamy kciuki, by wszystko poszło zgodnie z planem!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

michał szpak
instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Michał Szpak skradł serce Krzysztofa Ibisza!

michał szpak
instagram.com/michal_szpakofficial

Wszystko za sprawą tego, że kilka tygodni adoptował psa.

michał szpak
instagram.com/cerberiushektor

Hektor odnalazł kochającego pana i natychmiast zdobył wielu fanów!

michał szpak
instagram.com/eska_tv

Krzysztof Ibisz docenił gest artysty i jest absolutnie zauroczony Hektorem!

Zobaczcie, jak Krzysztof Ibisz wychwala Michała Szpaka TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Danuta Stenka z mężem! „Mojego męża wygrałam na loterii”
  2. Czy koty wyczuwają raka? Oto jak się wtedy zachowują
  3. Marta Kaczyńska pokazała prywatne zdjęcie ze ślubu swoich rodziców. „Podobno tańczyli do rana”
  4. Czy mój kot jest szczęśliwy? 12 oznak, że twój pupil jest zadowolony
  5. Anna Mucha poznała Michaela Jacksona jako dziecko! Jak to się stało?

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.