Michał Szpak to jedna z najbardziej znanych i barwnych postaci naszego show-biznesu. Młody piosenkarz po występie w jednym ze słynnych show, nie schodzi z ust Polaków. Od dawna było wiadomo, że piosenkarz pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny, ale chyba nikt nie podejrzewał, że jest spokrewniony ze znanym artystą.

Michał Szpak pochodzi z Jasła i właśnie to miasto zaszczepiło w nim miłość do muzyki. Jego kariera rozpoczęła się po występie w show TVN X Factor, w którym wykonał piosenkę Czesława Niemena, Dziwny jest ten świat. Zachwycił wtedy niemal wszystkich i jak widać, jego pięć minut trwa już kilka lat!

Michał Szpak spokrewniony z polskim artystą

Jak wiadomo z licznych wywiadów artysty, starał się on pomagać członkom swojej rodziny w zaistnieniu w branży muzycznej. W ten sposób udało mu się m.in. przedstawić swojej publiczności utalentowaną siostrę, Marlenę.

Jak ujawnia dwutygodnik Gala, rodzina Szpaka jest bardziej utalentowana muzycznie, niż się wszystkim wydaje. Jego bliską rodziną jest alternatywny artysta Ralph Kamiński!

Ralph Kamiński, piosenkarz

Jeżeli jeszcze nie znacie Ralpha, to koniecznie musicie to nadrobić. Młody artysta również pochodzi z Jasła i ma 28 lat, dokładnie tyle ile Michał Szpak.

Ralph Kamiński świetnie radzi sobie na alternatywnej scenie, a jego koncerty przyciągają tłumy zachwyconych jego delikatnym głosem fanów.

Ralph, jest wykształconym muzykiem. Jest absolwentem Akademię Muzyczną w Gdańsku, gdzie ukończył wokalistykę na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Kształcił się również w Rotterdamie na Uniwersytecie Muzycznym „Codarts” na wydziale Popu.

Podobnie jak Szpak, w 2012 roku brał udział w X Factor, ale odpadł na etapie tzw „bootcampu”. W 2014 odebrał nagrodę artNoble w kategorii „Muzyka”. W 2016 roku na rynek wyszła jego debiutancka płyta zatytułowana „Morze”. Promowały ją m.in. takie utwory jak Podobno i Meybick Song.

Znana rodzina Michała Szpaka
instagram.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska przeżyli tragedię. „Prosimy o modlitwę”
  2. Irena Santor w wieku 16 lat została sierotą. „Ta tęsknota za rodziną pozostała we mnie do dziś”
  3. Dorota Szelągowska w pięknej stylizacji i perłach wygląda zjawiskowo. Fani: „Jak Marilyn Monroe”
  4. Jak się ubrać na ślub do kościoła? Najświeższe ślubne trendy
  5. Jak Anna Komorowska wyglądała w młodości? Pierwsza Dama na starych zdjęciach

źródło: wikipedia.pl, pikio.pl