Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Szpak o udziale Cleo w „The Voice Kids”: „Nie można powiedzieć, że to dobra zmiana”
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 27.08.2018 19:55

Michał Szpak o udziale Cleo w „The Voice Kids”: „Nie można powiedzieć, że to dobra zmiana”

Fot.instagram.com @michal_szpakofficial @cleo_don

Michał Szpak skomentował zmianę w jury programu The Voice Kids — Edytę Górniak zastąpiła Cleo. Zastanawiacie się co Michał Szpak miał do powiedzenia na temat nowej jurorki?

Edyta Górniak musiała zrezygnować z bycia jurorką w popularnym show TVP z powodów osobistych. Producenci postanowili zaprosić do programu Cleo. Michał Szpak skomentował wybór nowej jurorki.

Michał Szpak nie lubi Cleo?

Zapytany o to, czy wybór Cleo na jurorkę The Voice Kids, Michał Szpak odpowiedział:

– Cleo jest w absolutnie odpowiednim miejscu, tak samo zresztą jak pani Edyta. Nie można powiedzieć, że to dobra zmiana, lepsza zmiana. Myślę, że to jest okej, po prostu. Jestem ciekawy jak sobie poradziła, słyszała dobre opinie na jej temat, więc dlaczego nie. – Czy tak jak Michał Szpak zastanawiacie się jak w nowej roli poradzi sobie Cleo?

Edyta Górniak odeszła z programu TVP z powodów osobistych. Jej mama trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Piosenkarka postanowiła poświęcić cały swój czas swojej mamie i wizytom w szpitalu, dlatego zrezygnowała z udziału w The Voice Kids.

Nie tylko Michał Szpak wypowiedział się na temat Cleo. Swoją opinię wyraziła również prowadząca program, Barbara Kurdej-Szatan, która w rozmowie z portalem Jastrząb Post wyraziła swój entuzjazm wyborem nowej jurorki:

Ja uważam, że fantastycznie, że jest to Cleo, bo Cleo śpiewa świetnie, ma bardzo dobre podejście do dzieci, widzę, że świetnie się przy tym bawi. Dzieci ją lubią, dzieci lubią jej hity, myślę, że to bardzo dobry wybór. – powiedziała aktorka.

Zastanawiacie się jak w nowej roli sprawdzi się Cleo? Będziecie oglądać The Voice Kids?

Michał Szpak wydaje nową płytę?

Już 7 września w sklepach pojawi się najnowsza płyta Michała Szpaka – Dreamer. W internecie pojawił się zmysłowy teledysk do piosenki King of the Season, która promuje nową płytę. Czekacie na nową płytę Michała Szpaka?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Szpak nago
Michał Szpak
Michał Szpak nago
Michał Szpak

ZOBACZ TEŻ:

  1. Single. Dlaczego faceci chcą nimi być? Naukowcy wymieniają 5 powodów
  2. Co Polacy wyprawiają u prostytutek? My wiemy!
  3. Wstrząsający wpis wnuczki Millera po śmierci ojca. „MORDERCZYNI!”

źródło: jastrzabpost.pl