Wiemy już, co na temat Sary James sądzi Michał Szpak. Były juror „The Voice of Poland” ocenił występ nastolatki w „America’s Got Talent”. Jego wypowiedź daje do myślenia, wokalistka powinna wziąć sobie te słowa do serca.

Choć Sara James, wbrew przewidywaniom nie zdobyła pierwszego miejsca w „America’s Got Talent”, dla milionów Polaków już wcześniej została zwyciężczynią. 14-latka stała się obiektem naszej dumy, publiczność w Polsce pilnie śledziła jej występy za oceanem.

Młodziutkiej gwieździe kibicowali także rodzimi artyści, m.in. Katarzyna Zielińska, Barbara Kurdej-Szatan, Kayah, Dawid Kwiatkowski, czy Michał Piróg, którzy na Instagramie dopingowali i gratulowali każdego sukcesu. Teraz o opinię na temat wokalistki poproszony został Michał Szpak.

Michał Szpak ocenił Sarę James. Wiemy, co były juror „The Voice” sądzi o wschodzącej gwieździe

Na finał Sara wybrała sobie wyjątkowo trudnego „przeciwnika”. Jej wykonanie „Running Up That Hill” z repertuaru prawdziwej legendy rockowej sceny, Kate Bush, wzbudziło wielkie emocje, zwłaszcza, że za sprawą serialu „Stranger Things”, utwór ten przechodzi obecnie prawdziwy renesans.

Oczywiście nie wszystkim spodobała się odważna decyzja 14-latki, a w mediach królowały zarówno słowa zachwytu nad jej interpretacją, jak i krytyka. A co o wyborze gwiazdy sądzi Michał Szpak?

– Ciekawy dobór repertuaru, trochę podyktowany trendami. To ulubiona artystka mojej mamy – podzielił się w rozmowie z „Pudelkiem”.

Gwiazdor nie ukrywał jednak, że występy James śledził z wielkim zainteresowaniem. Jako były juror „The Voice of Poland”, zaprawiony w ocenianiu wokalnych umiejętności potrafił dostrzec niuanse, które mogły umknąć innym. Wyjątkowo celnie skomentował talent młodej uczestniczki.

– Zmierzenie się z interpretacją tego utworu to jedno z trudniejszych wyzwań. Miałem wrażenie, że oglądam finałowy występ gościa specjalnego. Życzę Ci Saro, abyś zdobyła szturmem muzyczny rynek USA. Masz wdzięk i ogromną swobodę poruszania się po dźwiękach — każde z wykonań było hipnotyzujące – zwrócił się do Sary.

Sara James weźmie te słowa do serca? Michał Szpak o przyszłej karierze 14-latki

Michał Szpak nie ma wątpliwości, że 14-latka może osiągnąć sukces… lecz nie bez pomocy. Jego zdaniem wokalistka ma szansę na wielką sławę, jednak musi mieć przy sobie kogoś, kto umiejętnie przekuje ten obiecujący początek w oszałamiającą karierę.

– Ma wszystko, co sprawia, że może uwieść swoim talentem tamten rynek. Musi ktoś ją dobrze poprowadzić. Ja będę mocno trzymał kciuki, by tak się stało — bo start ma doskonały – przyznał.

Co ciekawe, w identycznym tonie wypowiedziała się także Elżbieta Zapendowska. Słynna trenerka głosu była zachwycona ostatnim występem i tym, jak Sara James poradziła sobie z piosenką, choć nie ukrywała, że pod względem technicznym finał wypadł nieco gorzej niż półfinał. Wciąż jednak była pod potężnym wrażeniem głosu młodej artystki.

– Ona musi mieć dobrą opiekę psychologiczną i muzyczną. Teraz zależy też, jakie utwory dostanie czy wynajdą jej menadżerowie. To są wszystko skomplikowane sprawy przyznała.

A jak wasze emocje po finale amerykańskiego „Mam talent”. Uważacie, że Sara James powinna wygrać?

Michał Szpak
fot. youtube.com/America’s Got Talent
Michał Szpak
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS
WARSZAWA. 06.08.2022
Michal Szpak przed studiem DD TVN
n/z: SZPAK MICHAL

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James skomentowała swój udział w finale amerykańskiego „Mam Talent”. Pokazała klasę?
  2. Agata Rubik pokazała, co stało się z jej twarzą. W środku nocy, kiedy spała, została ugryziona przez „coś”
  3. Fala rozczarowania po publikacji zwiastuna 3. odcinka TTBZ. Widzowie mają już dość. „Idziecie po najmniejszej linii oporu”


Źródło: Pudelek, WP Teleshow

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl