Cała Polska żyje obecnie Eurowizją i wczorajszym wstępem Krystiana Ochmana. Tymczasem głos w sprawie reprezentanta zabrał Michał Szpak. Wokalista udzielił wywiadu, w którym skomentował umiejętności oraz poczynania 23-latka na scenie. 

Emocje jeszcze nie opadły po drugim półfinale Eurowizji, który przyniósł Krystianowi Ochmanowi zwycięstwo. Reprezentant naszego kraju zakwalifikował się do ostatecznej rozgrywki, a Polacy puchli z dumy, kiedy ogłaszano werdykt. Wykonanie piosenki „River” na wielu osobach zrobiło wielkie wrażenie. A co na temat kandydata sądzi Michał Szpak?

Gwiazdor udzielił wywiadu dla redakcji „Pudelka”, w którym jednoznacznie wypowiedział się na temat młodego artysty. W końcu, jako jego trener w programie „The Voice of Poland”, zapewne poznał możliwości polskiego kandydata od podszewki. 

Michał Szpak o Krystianie Ochmanie. Jego słowa mogły zaskoczyć

Choć nikt nie ma wątpliwości co do talentu Krystiana Ochmana, do sieci trafiały nieraz bardzo różne opinie na temat jego dalszej kariery i samej piosenki „River”. Jasnowidz Wojciech Glanc nie ukrywał, że nie widzi przed młodym artystą zbyt wielkiej przyszłości i podkreślał, że powinien pomyśleć nad zmianą kompozytora. 

Teraz na temat 23-latka wypowiedział się Michał Szpak. Gwiazdor był trenerem Ochmana, kiedy ten zwyciężył w 11. edycji programu „The Voice of Poland”. Mógł więc doskonale poznać charakter oraz możliwości wokalne reprezentanta. Przede wszystkim jednak sceptycznie skomentował efekty wizualne podczas Eurowizji: 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Tancerze i „krople spływające po ekranie” – nie rozumiem. Po co? Ogólnie jestem zdziwiony — występy pod względem show miały dużo gorszy poziom niż w zeszłym roku.

Wokalista nie miał jednak wątpliwości co do swojego byłego podopiecznego. W rozmowie z „Pudelkiem” ujawnił zaskakującą informację: 

– Krystian — wybitny wokal. Kocham go zresztą, nigdy tego nie ukrywałem. W „The Voice” na dźwięk jego głosu serce i intuicja powiedziały mi, że zajdzie do tego miejsca. Co ciekawe, kiedy o nim myślałem, prowadząc go w programie, jako wzór i inspiracja przyświecał mi reprezentant Australii Sheldon Riley… I proszę — spotkali się na jednej scenie! – mówił. 

Już podczas wczorajszego występu na Instagramie Michała Szpaka posypały się relacje. Gwiazdor komentował poczynania młodszego kolegi, a także innych reprezentantów. 

Michał Szpak
fot. instagram.com/michal_szpakofficial
Michał Szpak
fot. instagram.com/michal_szpakofficial
Michał Szpak
fot. instagram.com/michal_szpakofficial

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”
  2. Pochodzenie Krystiana Ochmana może zaskoczyć. 22-latek nie urodził się w Polsce
  3. Co naprawdę robią z jedzeniem pokazywanym w „Pytaniu na śniadanie”? Można się zdziwić

   

Źródło: Pudelek