Michał Szpak: siostra jest obecna zarówno w jego życiu prywatnym, jak i zawodowym. Gwiazdor w wielu wywiadach podkreślał, że rodzina jest dla niego największą siłą i to dzięki najbliższym ma siłę walczyć z przeciwnościami losu. Artysta ma trójkę rodzeństwa i z każdym z nich zbudował wyjątkową więź. Jego młodsza siostra, Ewa, jest oszałamiająco piękna! Czym zajmuje się na co dzień?

Chociaż zbudowanie więzi z rodzeństwem stanowi spore wyzwanie i często wiążę się z wieloma konfliktami, to artysta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to w rodzinie tkwi największa siła. Michał Szpak: siostra jest dla niego wielkim wsparciem. Może liczyć na nią w każdej sytuacji. Czy są do siebie podobni?

Kim jest siostra Michała Szpaka?

Siostra Michała Szpaka jest przepiękną dziewczyną! Ewa jest najmłodsza z rodzeństwa Szpaków. Ewa dała się poznać w świecie show-biznesu. Wystąpiła u boku sławnego brata w stacji TVN i oczarowała publiczność. Cała rodzina gwiazdora jest bardzo muzykalna i w przypadku Ewy nie mogło być inaczej! 

Nastolatka jest nie tylko zjawiskowo piękna, lecz także bardzo zdolna! Jak sądzicie, czy Ewa wybierze tę samą ścieżkę kariery, którą podąża jej brat i w przyszłości zawojuje  największe sceny? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak nie ulega wątpliwości, że dziewczyna wyrasta powoli na piękną kobietę. Jej bystre spojrzenie i bujne, ciemne włosy wzbudzają powszechny 

Michał Szpak: siostra artysty zdobywa popularność

Ewa szybko zyskała sławę w mediach społecznościowych, a liczba fanów na Instagramie wzrasta z dnia na dzień. Obecnie jej profil śledzi prawie 5 tysięcy osób. Nic dziwnego – siostra Michała jest niezwykle interesującą postacią i ma wiele pasji. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał szpak: siostra
instagram.com @michal_szpakofficial

Michał Szpak jest bardzo związany ze swoją rodziną. Chociaż muzyk ma bardzo napięty grafik, to w każdej wolnej chwili spotyka się z rodzeństwem.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJoanna Mazur dostała mieszkanie. Wzruszający moment w „Tańcu z Gwiazdami”
Następny artykułDoda stanie przed sądem szybciej niż przewidywano. Tabloid podał dokładną datę