Michał Szpak przekazał smutną wiadomość za pomocą swojego profilu na Instagramie. Gwiazdor ogłosił, że z powodu złego stanu zdrowia nie będzie w stanie pojawić się na scenie podczas jednego z koncertów.

Wokalista od lat nazywany jest kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu. Gwiazdor od lat zaskakuje swoimi stylizacjami i częstymi metamorfozami. Jakiś czas temu przedstawił również fanom swoje alter ego o imieniu Jowiszja, w które od te pory wciela się na scenie.

Teraz jednak muzyk przekazał bardzo smutne wieści. Okazało się, że zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Michał Szpak poinformował o swoim złym stanie zdrowia

Wszyscy fani charyzmatycznego piosenkarza mogą mieć niemałe powody do smutku. Wokalista zamieścił krótki komunikat na swoim profilu na Instagramie. Okazało się, że Michał Szpak nie czuje się najlepiej i z tego powodu nie był w stanie pojawić się na scenie podczas wczorajszego koncertu, zorganizowanego z okazji Święta Niepodległości.

Gwiazdor nie zdradził, co konkretnie mu dolega i jakie ma objawy. Wiemy jedynie, że z powodu gorszego samopoczucia postanowił odwołać swój występ podczas Koncertu Wolności.

Michał Szpak jeszcze raz pozdrowił swoich fanów i szczerze przyznał, że jest mu przykro z powodu takiego obrotu spraw. Cały komunikat znalazł się na oficjalnym profilu muzyka na Instagramie.

-Halo Wodospad moi JowiszJanie. Niestety nie uda mi się wystąpić dzisiaj na Koncercie Wolności. Trzymam kciuki za dzisiejsze show. Przykro mi, że nie będę mógł spędzić z Wami tego wieczoru. Przesyłam Wam miłość – napisał wokalista na swoim InstaStory.

Zobacz zdjęcie:

Michał Szpak ig
fot. Instagram/michal_szpakofficial

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.