Michał Szpak: tata gwiazdora pojawił się na jego Instagramie! Piosenkarz pokazał urocze zdjęcie. Odwiedził rodzinny dom, gdzie w końcu, po długim czasie spotkał się z rodziną. Nie zabrakło wzruszeń — w końcu tata jest bardzo ważną osobą w życiu Michała. Zrobił dla niego naprawdę wiele!

Michał Szpak: tata piosenkarza jest do niego podobny? Muzyk dodał zdjęcie rodzica i wszystko stało się jasne. Stęskniony Michał nareszcie udał się do rodzinnego Jasła i spędził czas z ukochanym tatą. Dla nich to naprawdę wyjątkowe chwile. Mało kto wie, że łączy ich taka więź. Będziecie wzruszeni!

Michał Szpak: tata

Tata jest bardzo ważną osobą w życiu artysty. Rodzice dawali mu dużo wolności. W rozmowie z Galą przyznał, że wychowywał się w dość liberalnym domu. Pomimo dużej akceptacji, tata Michała nie od razu pogodził się z jego oryginalnym wizerunkiem. Musiało upłynąć trochę czasu, zanim mężczyzna zaakceptował wygląd syna i jego pomalowane rzęsy czy paznokcie.

– Dzień Ojca jest zawsze wtedy, kiedy go spotykam — w ten sposób Michał podpisał najnowsze zdjęcie.

Grafik piosenkarza jest bardzo napięty, dlatego każde spotkanie z ukochanym tatą to święto. Gdy Michał miał dziesięć lat, jego mama wyjechała za granicę. Jako dziecko bardzo źle znosił rozłąkę. Odwiedzał mamę w każde wakacje, jednak rozstaniom zawsze towarzyszyły łzy. Na co dzień tata musiał sam opiekować się czwórką dzieci.

Kim jest Andrzej Szpak, tata Michała Szpaka?

Tata Michała Szpaka, Andrzej Szpak śpiewał w chórze. Piosenkarz wyznał Gali, że jego tata w młodości miał pseudonim Anioł.

– Tata w młodości miał ksywkę Anioł. Coś w tym jest, bo ja traktuję go jak swojego osobistego Anioła Stróża — wyznał szczerze.

Panowie mają bardzo silną więź i choć ze względu na karierę Michała nie widują się często, to mają bardzo dobre relacje i są ze sobą blisko. Po śmierci mamy Michała w 2015 roku musieli bardzo się wspierać. Zobaczcie zdjęcie z tego wzruszającego spotkania. Waszym zdaniem panowie są do siebie podobni?

ZOBACZ ZDJĘCIA MICHAŁA SZPAKA:

Michał Szpak: tata
instagram.com/michal_szpakofficial/

Michał Szpak w końcu odwiedził rodzinne Jasło.

Michał Szpak: tata
instagram.com/michal_szpakofficial/

Tam spotkał się z ukochanym tatą, Andrzejem. Podobni?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Olaf Lubaszenko schudł 60 kg! SE podaje, że w najgorszym momencie ważył 165 kg
  2. Doda o Radosławie Majdanie: „Zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele lat później”
  3. Mateusz Banasiuk do nowej roli stał się łysy i przypakował. Reakcja Magdy Boczarskiej? Będziesz w szoku
  4. Kilka miesięcy temu spłonęło mieszkanie zwycięzcy „Top Model”! ”W domu była trójka rodzeństwa”
  5. Córka Dymszy oddała ojca do przytułku, spadły na nią same nieszczęścia. Zmarła zapomniana
Poprzedni artykułOlaf Lubaszenko schudł 60 kg! SE podaje, że w najgorszym momencie ważył 165 kg
Następny artykułDom Agnieszki Kaczorowskiej jest ogromny! Właśnie zdecydowała się na kupno spektakularnej posiadłości
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.