Michał Szpak zachwycił swoich fanów, kiedy zaprezentował się w zupełnie nowym — odważnym i rockowym — wydaniu. Gwiazdor pokazał umięśniony tors, czym bez wątpienia wzbudził spory entuzjazm wśród internautów. Będziecie pod wrażeniem tych zdjęć! Zostały wykonane w nietypowych okolicznościach!

W polskim show-biznesie ze świecą szukać drugiego takiego artysty. Michał Szpak ma wszystko, czego potrzeba, by zrobić karierę na scenie — charyzmę, wspaniały głos, pracowitość oraz… rewelacyjną prezencję! Gwiazdor nieustannie zaskakuje fanów kolejnymi oryginalnymi stylizacjami. Tym razem piosenkarz postawił na bardziej „drapieżne” klimaty. Wygląda niczym gwiazdor rocka! Mamy jego zdjęcia — otoczenie musiało wpaść w niemały stupor, gdy pokazał się w TAKICH ubraniach!

Jak wyglądał Michał Szpak?

Michał Szpak pochwalił się swoimi oryginalnymi zdjęciami za pośrednictwem Instastory. Jak możemy się domyślać, fotografie zostały wykonane podczas jednego z licznych koncertów artysty. Dlaczego wzbudziły aż takie zamieszanie

Chociaż piosenkarz często lubi ubierać się ekstrawagancko oraz bawić się modą, tym razem zdecydował się na „drapieżną” stylizację. Michał Szpak wyglądał niczym światowa gwiazda rocka — miał na sobie skórzaną kurtkę, a swoje długie włosy rozpuścił. Na dodatek nie zapomniał o ciemnych okularach, które dodawały mu odrobiny tajemniczości.

Jednak największe zrobienie na fanach zrobił umięśniony tors gwiazdora. Bez wątpienia Szpak musiał spędzić wiele godzin na siłowni, by móc pochwalić się tak wysportowaną sylwetką. 

Co robi Michał Szpak?

To nie pierwszy raz, kiedy Michał Szpak romansuje z bardziej rockowymi klimatami. Artysta jakiś czas temu wystąpił na Polsat SuperHit Festiwal, gdzie również zaskoczył publiczność strojem, jakiego nie powstydziłby się sam wokalista zespołu Behemot!

Piosenkarz nie pozwala sobie nawet na chwilę oddechu — na jego Instagramie nieustannie pojawiają się kolejne zdjęcia z regularnych koncertów. Jeszcze w maju miał okazję wystąpić w duecie z Marylą Rodowicz. Pokazał wówczas zupełnie inną twarz: wystąpił na scenie ubrany w elegancki frak. Nie byłby jednak sobą, gdyby do uroczystej stylizacji nie dobrał bardziej oryginalnych białych butów na platformach! 

Jak podoba wam się piosenkarz w rockowym wydaniu? Myślicie, że za zmianą stylizacji pójdzie także poszukiwanie nowych inspiracji muzycznych? A może woleliście jego poprzednie wydania, gdy wyglądał jak kolorowy ptak polskiego show-biznesu? Naszym zdaniem Michał Szpak prezentuje się znakomicie w każdym wydaniu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał szpak
fot. instagram.com @michal_szpakofficial

Michał Szpak od pewnego czasu upodobał sobie rockowe stylizacje.