Michał Szpak przeżył wielką traumę przez księdza? Wokalista bez wątpienia jest jedną z najbardziej barwnych postaci w polskim show-biznesie. Kolorowe stylizacje, długie włosy i bezkompromisowe bycie sobą nie zawsze była jednak proste! Szpak po latach zdradził całą prawdę na temat tego, jak wyglądało jego dorastanie.

Artystę poznaliśmy w 2011 roku, kiedy to stanął na scenie programu X-Factor. Od razu zwrócił na siebie uwagę niekonwencjonalnym stylem, a udało mu się ją zachować dzięki niesamowitej charyzmie i silnemu wokalowi. Michał Szpak nie zawsze jednak mógł w pełni prezentować prawdziwego siebie. W przeszłości przeżył nawet traumę z powodu…księdza!

Michał Szpak przeżył traumę przez księdza?

Dziś artysta ma ustabilizowaną pozycję na rynku muzycznym w Polsce. Jego barwne stylizacje i wyrazisty charakter sprawiły, że zakochała się w nim cała Polska. Jednak dorastając w mniejszej miejscowości, Michał Szpak nie zawsze mógł pozwolić sobie na wymarzone ekstrawaganckie stylizacje. Nie zrażał się tym, ale nie zawsze spotykał się z aprobatą środowiska.

W szczerym wywiadzie z Party Szpak wyznał, że dzieciństwo i dorastanie nie zawsze było kolorowe. Otoczenie miało problem z zaakceptowaniem charyzmatycznego wokalisty, przyznał także, że w przeszłości przeżył traumę wywołaną przez księdza! Co się stało?

Michał Szpak zawsze wyróżniał się wyglądem

Wokalista w wywiadzie z Party powiedział, że z czasów dzieciństwa co prawda nie ma zbyt wielu zdjęć, ale na tych, które powstały zdecydowanie wyróżnia się na tle reszty dzieciaków. Michał Szpak opowiedział także historię, która przed laty wywołała w nim ogromne emocje! Co ciekawe, związana była ona z Kościołem.

– Był taki czas, kiedy nosiłem z tyłu pejs. Ksiądz kazał mi go obciąć pod groźbą, że nie przystąpię do pierwszej komunii. Z relacji rodziców wiem, że było to dla mnie wielką traumą — przyznał Szpak.

Opowiedział także, że nauczycielom nie podobały się jego szalone fryzury i makijaże. Jak sam przyznał, nie był orłem w szkole, ale nikomu nie robił krzywdy swoim krzykliwym wyglądem! Na szczęście dezaprobata otoczenia nie powstrzymała artysty przed wyrażaniem siebie za pomocą wyglądu, a dziś jest uwielbiany właśnie za bezkompromisowe bycie sobą!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał szpak
instagram.com/michal_szpakofficial

Michał Szpak od początku swojej kariery był bardzo barwną postacią.

michał szpak
instagram.com/michal_szpakofficial

Początki jego eksperymentów z wyglądem sięgają jednak jeszcze czasów podstawówki!

michał szpak
instagram.com/michal_szpakofficial

Wokalista opowiedział, że środowisko nie do końca akceptowało jego szalone stylizacje i fryzury.

michał szpak
instagram.com/michal_szpakofficial

Przywołał nawet wspomnienie o tym, że ksiądz nie chciał go dopuścić do komunii przez fryzurę!

michał szpak
instagram.com @tvnstyle_official

Dziś Michał Szpak może być autentycznym sobą. W ten sposób inspiruje tysiące osób do wyrażania siebie!

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dowbor wyremontowała dom dzieci alkoholika. Po emisji programu ojciec CHCE DO NICH WRÓCIĆ
  2. Tak teraz wygląda grób Kory. 9 miesięcy po jej śmierci do sieci dostały się zdjęcia
  3. Anna Jantar, gdy się o tym dowiedziała, upadła na kolana i zapłakała. Była w szoku
  4. Koty, które śpiewają! Najśmieszniejsze wideo w sieci
  5. Majka Jeżowska ofiarą przemocy domowej! Mąż pobił ją tak mocno, ze trafiła do szpitala

źródło: msn.com.pl

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnna Jantar, gdy się o tym dowiedziała, upadła na kolana i zapłakała. Była w szoku
Następny artykułMagda Gessler schudła! Wymyśliła swoją dietę i wyeliminowała TEN produkt
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.