Michał Szpak słynie z oryginalnego stylu i niezwykle barwnych stylizacji. Niedawno gwiazdor uświetnił swoją obecnością Polsat Superhit Festiwal i po raz kolejny zaskoczył swoich wielbicieli kolorowym płaszczem. Fani obsypali go komplementami: Prawie jak Victoria’s Secret model. 

Gwiazdor od wielu lat świeci triumfy w polskim show-biznesie. O Michale Szpaku zrobiło się głośno po jego udziale w muzycznym show, emitowanym w stacji TVN. Od początku kariery zaskakiwał niebanalnym stylem i pozostało mu to do dziś. Podczas Polsat SuperHit Festiwal zaprezentował się w iście królewskim płaszczu, a jego wielbiciele nie kryli zachwytu.  

Michał Szpak w odważnej stylizacji

Michał Szpak podczas Superhit Festiwal zaprezentował swoją barwną osobowość za pomocą nietuzinkowych stylizacji i przyćmił pozostałe gwiazdy. Jego kolorowy płaszcz z długim trenem był główną atrakcją wieczoru! Gwiazdor bez wątpienia błyszczał na scenie i zwracał na siebie uwagę. 

–...cóż, jedni powiedzą przesada, drudzy nie no spoko, trzeci oooo fuck. Ale tak naprawdę liczy się dobre samopoczucie ???? Dziękuje wspaniałej artystce, projektantce za niezwykle dzieło – możemy przeczytać pod zdjęciem Michała na Instagramie

Kreacje sceniczne artystów znacznie różnią się od stylizacji, w których możemy zobaczyć ich na co dzień. Scena to przestrzeń, która wymaga wyjątkowej oprawy pod każdym względem. Odpowiedni strój tworzy niezwykły klimat każdego koncertu, z czego zdaje sobie sprawę Michał Szpak.

Barwny ptak polskiego show-biznesu

Artysta doskonale wie, że nie wszyscy będą równie entuzjastycznie nastawieni do jego stylizacji, jednak nade wszystko ceni sobie oryginalność. Bez wątpienia piosenkarz jest kolorowym ptakiem polskiej sceny muzycznej, a jego kolorowej peleryny nie powstydziłby się David Bowie czy Prince! 

Podczas niezwykłego koncertu Michał zaprezentował swoje największe przeboje. Wieczór był dla niego wyjątkowy również z tego względu, że zadebiutował w roli prowadzącego. Podczas swoich występów przebierał się kilka razy, a każda stylizacja wzbudzała olbrzymie zainteresowanie. Spójrzcie tylko na ten kolorowy płaszcz wyszywany cekinami — prawdziwe cudo! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał szpak
instagram.com @michal_szpakofficial

Jak podoba wam się oryginalny płaszcz Michała? 🙂

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułOkrutny hodowca zmuszał suczkę do ciągłego zachodzenia w ciążę. W końcu po prostu porzucił ją na ulicy
Następny artykułOmenaa Mensah bez makijażu pozuje ze swoją babcią. Uroczo razem wyglądają