Michał Szpak: wykształcenie muzyka dla wielu może być zaskoczeniem! Gwiazdor jest nie tylko piosenkarzem – ma na swoim koncie także inne imponujące umiejętności. Co studiował artysta?

Wokalista od lat zapełnia sale koncertowe i przyciąga do siebie tłumy fanów! Kochamy go za niesamowity głos, charyzmę i fantastyczne występy. Choć śpiewać kochał od zawsze, miał także zupełnie inny plan na życie! Michał Szpak: wykształcenie artysty nie wskazuje na to, by miał zostać gwiazdą estrady. Co studiował?

Michał Szpak: wykształcenie artysty zaskakuje

Gdy pierwszy raz zobaczyliśmy artystę na scenie, nieprzychylna reakcja publiczności nie zwiastowała jego sukcesu. W momencie, kiedy zaczął śpiewać przebój Czesława Niemena Dziwny jest ten świat, już wiedzieliśmy, że ten niepozorny chłopak podbije serca widzów! Artysta miał wówczas 21 lat i zajmował się zupełnie czymś innym niż dziś. Co studiował Michał Szpak? Odpowiedź jest zaskakująca!

Co studiował Michał Szpak?

Michał Szpak, choć od lat wypełnia największe sale koncertowe, wcale nie ma wykształcenia muzycznego! Jego wrodzony talent mówi sam za siebie – taki dar to prawdziwe szczęście. Michał Szpak: wykształcenie muzyka dalekie jest od występów na największych scenach w kraju. Dla wielu zaskoczeniem będzie, że wokalista ukończył… psychologię! 

W biografii artysty czytamy, że najpierw przez rok uczył się w Zespole Szkół w Jaśle, później jednak przeniósł się do Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kołaczycach. Na miejsce dalszej edukacji muzyk upodobał sobie Warszawę, gdzie ukończył pięcioletnie studia na SWPS – Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Szpak wybrał wydział psychologii!

Jego talent i nagły rozwój kariery sprawił jednak, że życie muzyka obrało zupełnie inny tor. Udział w programie X-Factor zaprowadził go na szczyty list przebojów, Eurowizję, a przede wszystkim pozwolił podbić mu serca milionów! Michał Szpak: wykształcenie muzyka nie zwiastowało mu tak ogromnej kariery. Jak widać prawdziwy talent mówi sam za siebie i artysta nie potrzebował kończyć żadnych studiów związanych z muzyką. Zamiast kariery psychologa wybrał swoją pasję i jak widać bardzo mu się to opłaciło. Jego historia powinna być inspiracją dla nas wszystkich!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał szpak: wykształcenie
youtube.com @The BEST TV

Pamiętacie tego niepozornego chłopaka?