Michał Szpak: wymiary gwiazdora robią olbrzymie wrażenie! Piosenkarz dba o aktywność fizyczną, co widać zarówno na jego koncertach, jak i na mediach społecznościowych. Wielokrotnie podkreślał, że jest częstym gościem na siłowni. Jego zdjęcia bez koszulki są naprawdę imponujące!

Muzyk z dumą prezentuje efekty swoich modrerczych treningów na siłowni za pośrednictwem mediów społecznościowych. Michał Szpak przyznał, że po wielu latach bierności, wreszcie zaczął dbać o swoją sylwetkę. Trzeba przyznać, że efekty jego ciężkiej pracy są naprawdę imponujące!

Michał Szpak: wymiary

Wymiary Michała Szpaka są godne podziwu! Niejeden mężczyzna mógłby pozazdrościć muzykowi muskularnej sylwetki. Treningi stały się dla niego codziennością, a dla lepszych efektów piosenkarz zatrudnił trenera personalnego, Tadeusza Gauera, który na co dzień trenuje z największymi gwiazdami. Jego podopiecznym jest również Dawid Kwiatkowski, Jessica Mercedes, Łukasz Jemioł.

Wokalista w rozmowie z eurovision.tv opowiedział o aktywności fizycznej:

– Kiedy się budzę, myję zęby i lecę na siłownię. Związek pomiędzy muzyką a sportem jest dla mnie bardzo prosty. Nie mogę sobie wyobrazić ćwiczeń bez muzyki. Kiedy biegam wolę muzykę rockową, ponieważ taka muzyka mnie pobudza. Kiedy robię ćwiczenia bardziej fit, to wolę być zrelaksowany, więc słucham więcej popu. Sport w mojej karierze jest bardzo ważny, ponieważ daje mi kopa i mogę się zrelaksować przed koncertem, kiedy ćwiczę.

Gwiazdor przyznał, że sport jest dla niego tak samo skutecznym lekarstwem, co muzyka. Dzięki aktywności fizycznej muzyk jest w stanie przygotować organizm na kolejne wyzwania — zarówno zawodowe, jak i prywatne. Na pierwszy rzut oka widać, że muzyk czerpie radość z treningów, a jego ciało w ostatnim czasie bardzo się zmieniło!

Ile wzrostu ma Michał Szpak?

Michał Szpak ma 175 centymetrów wzrostu. Spodziewalibyście się tego? W telewizji wydaje się o wiele wyższy! Wiele osób sądzi, że mężczyzna jest o wiele wyższy i mógłby stanąć w szranki z koszykarzami. Chociaż w sieci krąży popularna opinia, że mężczyzna zaczyna się od 180 cm, to nie sądzimy, że etykietowanie jest komukolwiek potrzebne. Zgadzacie się? 🙂

Ile waży Michał Szpak?

Niestety nie znamy szczegółowych informacji na temat wagi Michała Szpaka, ale sądząc po jego świetnej formie, każdą kalorię ma pod kontrolą i nie musi obawiać się o nadprogramowe kilogramy! Trzeba przyznać, że jego atletyczna sylwetka robi olbrzymie wrażenie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał szpak: wymiary
instagram.com @michal_szpakofficial

Michał Szpak: wymiary muzyka robią wrażenie!

michał szpak: wymiary
instagram.com @michal_szpakofficial

Michał przyznał, że trenuje pięć dni w tygodniu.

michał szpak: wymiary
instagram.com @michal_szpakofficial

Nic dziwnego, że Michał chętnie pozuje bez kozulki.

michał szpak: wymiary
instagram.com @michal_szpakofficial

Spójrzcie tylko na te mięśnie!

michał szpak: wymiary
instagram.com @michal_szpakofficial

Michał od dłuższego czasu dba o sylwetkę i regularnie odwiedza siłownię.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magdalena Adamowicz wspomina męża w rocznicę ślubu. „Dziś minęłoby nam 20 lat Kochanie…”
  2. Najpopularniejsze rasy kotów w Polsce. Jakie koty kochają Polacy?
  3. Agnieszka Woźniak-Starak jest w ciąży? Gwiazda skomentowała doniesienia
  4. Barbara Kurdej-Szatan ścięła włosy! To jej najodważniejsza metamorfoza
  5. Białe sukienki na lato. Przykłady i fasony, w których będziesz wyglądać zjawiskowo

źródło: jastrzabpost.pl