Michał Szpak ma dziewczynę? Pokazał się na „randce” ze znaną blondynką

michał szpak z dziewczyną
fot. screen z youtube.com @tvnpl

Michał Szpak z dziewczyną: ten widok wywołał falę spekulacji i domysłów fanek przystojnego piosenkarza. Młody artysta nie lubi odsłaniać kulis swojego życia prywatnego, nie mówiąc o publikowaniu zdjęć z sympatią! Jednak niedawno Szpak pokazał się na „randce” ze znaną blondynką. Czy to przyjaźń? A może coś więcej?

To jeden z najbarwniejszych i najbardziej interesujących polskich artystów. Chociaż nie stroni od udzielania wywiadów, próżno namawiać go na zwierzenia dotyczące życia osobistego. Michał Szpak z dziewczyną raczej nie pojawią się na okładce kolorowego magazynu. Nieoczekiwanie paparazzi udało się przyłapać gwiazdora na spotkaniu z pewną jasnowłosą pięknością. Kim ona jest? Oboje wyglądali na całkowicie zajętych sobą…

Michał Szpak z dziewczyną: kim jest Paulina Biernat?

Jak informuje portal pudelek.pl młoda kobieta, z którą spotkał się Michał Szpak, to Paulina Biernat, śliczna uczestniczka 11. edycji show Taniec z Gwiazdami i gwiazda TVN. Poznali się podczas wspólnych występów tanecznych. Uważacie, że pasują do siebie? 

Zgodnie z ustaleniami pudelek.pl, para spędziła wieczór na piciu białego wina – każde po jednym kieliszku – oraz rozmowach i śmiechu. Było wyraźnie widać, że towarzystwo drugiej osoby sprawia obojgu przyjemność. Zrobili też sobie kilka selfie. Myślicie, że łączy ich coś więcej? Naszym zdaniem Michał Szpak i Paulina Biernat to para dobrych przyjaciół, którzy po prostu postanowili spędzić razem miły wieczór. TĘ wersję potwierdza sam artysta:

– Łączy mnie ogromna i niezwykła przyjaźń. Parą przyjaciół jesteśmy od pięciu lat, po Tańcu z gwiazdami. Jesteśmy dla siebie takimi aniołami stróżami, którzy wiedzą, kiedy zejść na ziemię, by dać sobie porządnie po łbie, żeby się obudzić – cytuje Michała Szpaka portal jastrzabpost.pl

Jeśli z Pauliną Biernat łączy Michała Szpaka wyłącznie przyjaźń, to kim jest tajemnicza ukochana piosenkarza?

pogoda

Pogoda na poniedziałek

Czy Michał Szpak ma dziewczynę?

Michał Szpak z dziewczyną, o ile artysta rzeczywiście jest w związku, podzielą się swoim szczęściem z fanami pod jednym warunkiem. Jakim? Piosenkarz zdradził go w wywiadzie z plejada.pl

– Jeśli moja druga połówka będzie chciała, żebym poinformował o nas media, to spoko. Ale nie mam zamiaru dzielić się prywatnym życiem w taki sposób, w jaki robią to niektóre osoby na rynku – wyjaśnił Michał Szpak. 

Czy Michał Szpak z dziewczyną kiedykolwiek pokażą się publicznie? Bez względu na to, czy artysta odnalazł już drugą połówkę, czy nie, życzymy mu mnóstwo szczęścia w miłości!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał szpak z dziewczyną
fot. screen z youtube.com @MichalszpakVevo

Michał Szpak z dziewczyną to widok, którego być może nigdy nie uda nam się doświadczyć. Dlaczego?