Michał Szpak został zaatakowany przez niebezpiecznego agresora? Napaść mogła skończyć się tragicznie! Naprawdę otarłem się o śmierć — wyznał artysta. Co się stało? Na wszystko patrzyły jego mama i siostra! 

Nikt nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji! Michał Szpak stanął oko w oko z niebezpiecznym nożownikiem. Tragiczne zajście miało miejsce w obecności siostry i mamy piosenkarza. Czy policji udało się odnaleźć groźnego napastnika? Jak w ogóle doszło do tego, że młody artysta znalazł się w obliczu zagrożenia? Zdałem sobie sprawę, że mogłem stracić życie — wyznaje.

Michał Szpak został zaatakowany przez nożownika?

Feralne wydarzenie miało miejsce podczas pobytu artysty we Włoszech, gdzie Michał Szpak i jego mama odwiedzali siostrę artysty Marlenę Szpak. Przebywali akurat w Neapolu. Podczas spaceru po Plac Garibaldiego piosenkarz zauważył, że został okradziony!

Muzyk natychmiast ruszył w pościg za złodziejem, który zdążył zabrać telefon gwiazdora. Niestety, popełnił błąd – przyłapany na gorącym uczynku mężczyzna najpierw odpychał Szpaka, aż wreszcie wyciągnął nóż i zaczął grozić artyście! Kilkakrotnie zamachnął się nawet, by zadać mu cios, na szczęście za każdym razem chybiał. Wokalista na początku nie poddał się i nadal żądał zwrotu skradzionego przedmiotu.

Jak zakończyła się historia z nożownikiem?

Ostatecznie bandyta zbiegł, a muzyk dopiero po czasie zdał sobie sprawę, że znalazł się o krok od bycia poważnie ranionym! Postanowił podzielić się swoim przeżyciem z fanami i opisał całe zajście na jednym z portali społecznościowych. 

– Powiem Wam, że było naprawdę groźnie i naprawdę otarłem się o śmierć. Na pierwszy rzut oka wydało mi się to dość zabawną przygodą i śmiałem się z siostrą do łez, ale nieco później zdałem sobie sprawę, że mogłem stracić życie – cytuje artystę wp.pl

Jak informuje fakt.pl, z powodu długich włosów Michała Szpaka obserwatorzy zajścia sądzili, że mają do czynienia z wysportowaną kobietą, a nie młodym mężczyzną. Mieszkańcy sąsiedniej ulicy nadali mu żartobliwy przydomek Xena od tytułowej bohaterki popularnego serialu z lat dziewięćdziesiątych Xena: wojownicza księżniczka. 

Portal wpolityce.pl podał, że piosenkarz razem z siostrą złożył później wyjaśnienia na komisariacie policji. Nie wiadomo jednak, czy udało mu się odzyskać skradziony przedmiot, nie mówiąc o ujęciu sprawcy. 

Michał Szpak znalazł się w prawdziwym niebezpieczeństwie. Strach pomyśleć, co by było, gdyby nożownik nie zrezygnował z ataku albo zadawał ciosy skuteczniej!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje Tadeusz Pluciński. Kobiety mdlały na jego widok
  2. Piotr Adamczyk i Małgorzata Socha na starym zdjęciu. Dziś wstydziłaby się takiej stylówki!
  3. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Widać, jaka jest szczęśliwa

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał szpak
fot. facebook.com Michał Szpak

Michał Szpak cudem uszedł cało z ataku nożownika.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNie żyje Tadeusz Pluciński. Kobiety mdlały na jego widok
Następny artykułNie uwierzycie, jaka jest największa obsesja Małgorzaty Kożuchowskiej. Nie potrafi z tego zrezygnować
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.