Michał Szpak nareszcie przyznał, że się zakochał. Na taką wiadomość czekali z niecierpliwością wszyscy fani piosenkarza. Gwiazdor pierwszy raz: „To był właśnie ten strzał!”. O kogo chodzi? Musiały minąć lata, zanim zdobył się na tak osobistą deklarację.

Od kiedy Michał Szpak zdobył ogólnopolską popularność, miliony fanek zaczęły zadawać sobie jedno pytanie: czy ich idol jest zajęty? Piosenkarz strzegł tajemnic swojego życia osobistego, a jego liczne wielbicielki nie mogły liczyć na zaspokojenie ciekawości. Nieoczekiwanie gwiazdor sam przyznał, że zupełnie stracił głowę. I nawet przyznał, dla kogo! „Oczywiście, że jestem zakochany…”. 

W kim zakochał się Michał Szpak?

Jak czytamy na portalu se.pl, Michał Szpak poznał swoją miłość trzy tygodnie wcześniej – to było zakochanie od pierwszego wejrzenia! Gwiazdor od razu poczuł, że są dla siebie stworzeni.

Michał Szpak trzy tygodnie temu zdecydował się na adopcję pieska o imieniu Hektor. Gwiazdor i jego podopieczny poznali się przypadkiem, kiedy po jednym z koncertów podeszły do niego kobiety z fundacji opiekującej się psami. Miały nadzieję, że Szpak zgodzi się na zdjęcie z towarzyszącym im czworonogiem. Liczyły, że dzięki temu historia Hektora nabierze rozgłosu i szybciej zgłosi się rodzina, która chciałaby go przygarnąć. 

Kiedy Michał Szpak zobaczył pieska, zrozumiał, że jego opiekunki nie muszą już dalej szukać. Zdecydował się sam go zaadoptować. Okazało się, że to była prawdopodobnie jedna z najlepszych decyzji muzyka. 

– Oczywiście, że jestem zakochany… W psie Hektorze, którego zaadoptowałem 3 tygodnie temu. Tak naprawdę powiedziałbym, że zaklęty jest w nim jakiś człowiek, jakaś dusza. Jestem szczęśliwy po prostu – czytamy na se.pl

Co robi Michał Szpak z psem?

Michał Szpak obecnie skupia się przede wszystkim na zajmowaniu nowym członkiem rodziny. Muzyk tak bardzo zapragnął podzielić się z całym światem swoim szczęściem, że założył Hektorowi konto na Instagramie!

Gwiazdor przyznał, że Hektor jest bardzo grzecznym i posłusznym pieskiem. Zachowuje się tak dobrze, że Szpak może go zabierać ze sobą we wszystkie podróże i trasy koncertowe. Na dodatek obaj uwielbiają długo spać! Piosenkarz wyjawił, że chociaż Hektor wygląda na groźnego psa, tak naprawdę jest łagodny i przyjazny

Spodziewaliście się, komu uda się podbić serce Michała Szpaka? Jesteśmy zachwyceni, że gwiazdor znalazł tak wspaniałego przyjaciela, a Hektor – kochającego pana. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał szpak
fot. instagram.com @cerberiushektor

Michał Szpak od trzech tygodni jest szczęśliwym właścicielem uroczego pieska. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułTomasz Sekielski bardzo schudł. Dziennikarz ważył ponad 180 kg, jak jest teraz?
Następny artykułGdzie znajdę zaczepki na FB? Bardzo prosta instrukcja
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.