Michał Szpak halloweenowym wpisem wywołał burzę komentarzy. Idol pokazał się fanom bez charakterystycznych, gęstych, długich loków, które stały się jego znakiem rozpoznawczym. Przebranie zrobiło piorunujące wrażenie. Parodia okazała się totalnym sukcesem. 

Michał Szpak nieraz eksperymentował z fryzurą, jednak „dzika”, gęsta, falowana grzywa zawsze byłą nieodłącznym elementem jego wizerunku. Nic dziwnego, że w pierwszej chwili fani omal nie postradali zmysłów, kiedy zobaczyli go w krótkim, osobliwym cięciu.

Michał Szpak w krótkich włosach? Halloweenowe przebranie zrobiło furorę: „Mam nadzieje ze to peruka”

Kaskada brązowych loków stała się tak nieodłącznym atrybutem uwielbianego artysty, że kiedy fani zobaczyli „obciętego” Michała Szpaka, u wielu z nich mocniej zabiło serce. Artysta postawił bowiem na bardzo oryginalny kostium z okazji Halloween.

Na nagraniu wkroczył do windy, a lśniące pukle były na swoim miejscu — lecz kiedy drzwi się otworzyły, wokalista zarzucił krótkimi włosami, obciętymi jak od linijki. W ułamku sekundy na jego twarzy pojawiła się przerażająca maska klauna. Zapozował ze złowrogim uśmieche, trzymając w ręku… charakterystyczny zestaw ze znanej sieci fastfoodowej.

Internauci wlot pojęli aluzję. Gwiazdor okazał się niezwykle pamiętliwy. Zemsta najlepiej smakuje na zimno — osobliwe przebranie było bowiem ripostą na ubiegłoroczny strój Ralpha Kamińskiego. Fani pękali ze śmiechu, kiedy artysta na poprzednie święto duchów zaprezentował się, jako… Michał Szpak.

Teraz przyszedł czas na odwet, a długowłosy piosenkarz nie dość, że idealnie odwzorował fryzurę i stylizację kolegi po fachu, to jeszcze zakpił z budzącej kontrowersje kampanii reklamowej, w której tamten wziął udział.

– Mam nadzieje ze to peruka! – rzuciła z niepokojem jedna z komentujących. Reszta jednak była pod ogromnym wrażeniem „małej, zimnej zemsty”.

– Wiedziałam, że do tego dojdzie! Genialnie!

– Nie rychliwy, bo cierpliwy, ale jaki pamiętliwy!

– Odpowiedź godna mistrza. 

Która parodia podoba wam się bardziej?

Michał Szpak
fot. instagram.com/michal_szpakofficial
Michał Szpak
fot. instagram.com/michal_szpakofficial
Michał Szpak
fot. instagram.com/michal_szpakofficial
Michał Szpak
fot. instagram.com/michal_szpakofficial

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl